реклама партнерів:
Головна » 2021 » Січень » 3 » Декомунізований чернігівський пам'ятник здали в оренду "Парку радянського періоду"
15:03
Декомунізований чернігівський пам'ятник здали в оренду "Парку радянського періоду"
Декомунізований чернігівський пам'ятник здали в оренду Декомунізований чернігівський пам'ятник Віталію Примакову став предметом одного з рішень та обговорення на засіданні Чернігівської міської ради 24 грудня.

Як відомо, в минулому році рішенням виконавчого комітету Чернігівської міської ради від 12 грудня 2019 року терміном на один рік за договором позички з правом зберігання та використання це погруддя було передане для поповнення експозиції в Музеї монументального мистецтва «Парк радянського періоду» на території Спадщанського лісу (Сумська область).

Зараз у зв’язку зі змінами в законодавстві виникла необхідність укладання вже іншого виду договору - про оренду пам'ятника, тому на розгляд депутатів була винесена відповідна пропозиція, яку підтримали. Орендарем, як і раніше позичальником, виступатиме Комунальний заклад «Державний історико-культурний заповідник у м. Путивлі».

Разом з тим, окремими депутатами була висловлена думка про те, що чернігівські пам'ятники краще б не роздавати, а створити з них аналогічну музейну експозицію в нашому місті. На це доповідач - керівник міського управління культури та туризму й одночасно депутат міської ради Олександр Шевчук - акцентував на тому, що погруддя не дарується або продається, а передається саме в оренду. Тобто його власником залишається громада Чернігова. Коли в Чернігові буде свій музей, де такий пам’ятник захочуть і зможуть експонувати - його повернуть до міста.

Джерело: прес-служба Чернігівської міської радиКатегорія: СОЦІУМ | Переглядів: 1108 | Теги: музей, декомунізація, Примаков, Чернігів | Рейтинг: 5.0/1
Допомога проекту Чернігівський Формат - благодійний внесок

QR-код посилання на сторінку
Скористайтеся програмою для сканування штрих-кодів на телефоні.Всього коментарів: 0
avatar