реклама партнерів:
Головна » 2021 » Лютий » 23 » Діяльність чернігівських депутатів-рухівців. Комарівська територіальна громада – Анатолій Павелко
17:35
Діяльність чернігівських депутатів-рухівців. Комарівська територіальна громада – Анатолій Павелко
Діяльність чернігівських депутатів-рухівців. Комарівська територіальна громада – Анатолій Павелко Комарівська сільська громада розташована неподалік від містечка Борзна (22 км). До її складу входять населені пункти: Комарівка, Берестовець, Іллінці, Красносільське, Запоріжжя, Прохори, Шевченка, Смоляж, Ховми, Ворона, Линівка, Сидорівка.
Голосна частина економіки територіальної громади – це рослинництво. Її основу складають великі сільськогосподарські підприємства, які забезпечують робочими місцями та надходженнями в місцевий бюджет.
Комарівка, одне з найбільших сіл, колишнього Борзнянського району. У цій місцевості люди жили здавна і свідком цього є скіфські кургани розташовані неподалік села. Вперше в історичних джерелах Комарівка згадується у ХVІІІ столітті. У свій час вона входила до першої сотні Ніжинського полку. Але тепер для села нова історія – центр територіальної громади.

Очолює Комарівську сільську громаду Віктор Бондаренко. За підсумками виборів 25 жовтня 2020 року депутатами до неї обрані висуванці від політичних партій: «Рідний дім», «Наш край», «Батьківщина», «Радикальна Партія Олега Ляшка», але переважна більшість обранців – самовисуванці. Серед них і депутат-рухівець Анатолій Павелко, член Проводу обласної організації НРУ. Він у сільській раді голова постійної комісії з питань промисловості, підприємництва, транспорту, зв’язку, сфери послуг, ЖКГ та комунальної власності.

Анатолій Павелко не вперше обраний депутатом. Тож має досвід громадської діяльності і турбується про розвиток громади. Нещодавно,16 лютого, в приміщені Комарівського будинку культури відбулася 4 сесія сільської ради ІХ скликання. Вона пройшла в конструктивному руслі. Головними питаннями були: виконання сільського бюджету та затвердження Програми соціально-економічного розвитку сільської ради на 2021 рік. Обговорювалися також земельні питання, йшлося і про господарські об’єкти, зокрема, про передачу на баланс сільради млина в селі Берестовець. В обговоренні згаданих питань взяв участь і рухівський депутат Анатолій Павелко.

Сергій Черняков, заступник голови обласної організації НРУ.
На фото: Анатолій Павелко та світлини із сесії Комарівської сільради (з сайту Камарівської громади).
Категорія: ПОЛІТИКА | Переглядів: 263 | Теги: Комарівська ОТГ, Анатолій Павелко, Народний Рух України | Рейтинг: 0.0/0
Допомога проекту Чернігівський Формат - благодійний внесок

QR-код посилання на сторінку
Скористайтеся програмою для сканування штрих-кодів на телефоні.Всього коментарів: 0
avatar