реклама партнерів:
Головна » 2021 » Листопад » 30 » Директором регіонального ландшафтного парку «Ялівщина» призначено Юлію Батуру
20:01
Директором регіонального ландшафтного парку «Ялівщина» призначено Юлію Батуру
Директором регіонального ландшафтного парку «Ялівщина» призначено Юлію Батуру 31-річну Юлію Батуру, колишню вчительку географії та економіки і педагога-організатора школи, що у Покошичах на Коропщині, затвердили на посаді директора регіонального ландшафтного парку «Ялівщина».
За це рішення сьогодні, 30 листопада, проголосували депутати обласної ради, інформує Високий Вал.

Юлія Батура була єдиною претенденткою та переможницею конкурсу на цю відповідальну посаду. Тепер, після погодження у профільному міністерстві та затвердження обласною радою, з нею укладуть контракт на 1 рік. Якщо гарно покаже себе, його продовжать.

У 2013 році Юлія Батура закінчила Ніжинський державний університет імені Миколи Гоголя за спеціальністю «вчитель географії та економіки, організатор краєзнавчо-туристичної роботи». Потім працювала у Покошицькій школі. До останнього часу вона перебувала у декретній відпустці, відколи народила сина. Повертатися жінці нікуди: школу закрили як малокомплектну. Тож вона переїхала до Чернігова.

Конкурсній комісії Юлія Батура назвала кілька напрямів, які готова розвивати на новій посаді. Перший – окреслення меж і зонування території Ялівщини. Другий – ліквідація звалищ сміття, лісових завалів. Третій – благоустрій берегу Стрижня, розширення пляжу. Четвертий – залучення інвесторів до розвитку зон відпочинку. П`ятий – створення нової екостежки, фотозони, насадження дерев, розчищення струмка тощо.Категорія: ЕКОЛОГІЯ | Переглядів: 4157 | Теги: Чернігів, Ялівщина, Юлія Батура | Рейтинг: 0.0/0
Допомога проекту Чернігівський Формат - благодійний внесок

QR-код посилання на сторінку
Скористайтеся програмою для сканування штрих-кодів на телефоні.Всього коментарів: 0
avatar