реклама партнерів:
Головна » 2016 » Грудень » 22 » Екоінспекція та поліція міста Чернігова продовжують обстежувати місця стихійної торгівлі
18:23
Екоінспекція та поліція міста Чернігова продовжують обстежувати місця стихійної торгівлі
Екоінспекція та поліція міста Чернігова продовжують обстежувати місця стихійної торгівлі Боротьба зі стихійною торгівлею у Чернігові триває. Наразі у рейди продовжують виходити представники екологічної інспекції міста та національної поліції. З початку минулого тижня інспектори обстежують основні локації в Чернігові, де зазвичай торгують із землі. Періодично перевіряють самовільні базари на вулицях Ремісничій, Рокоссовського, в районі Ремзаводу та привокзального ринку.

Не дивлячись, на те, що торговці начебто і розуміють інспекторів та прибирають продукцію з тротуарів, вони все ж періодично з’являються на не встановлених для торгівлі місцях.

20 грудня було виявлено торгівлю вживаними речами по вулиці Ремісничій, але люди перемістилися ближче до центрального ринку. Продавці кажуть, їм щодня пропонують перейти на соціальні місця для продажу своїх товарів, однак вони не погоджуються.

Інші продавці користуються соціальними рядами, хоч вважають ці місця не комфортними.

За інформацією управління економічного розвитку міста міської ради, за грудень по місту Чернігову складено 17 протоколів про адміністративне правопорушення на загальну суму 11 075 грн. Зокрема, по Деснянському району – 7 протоколів на суму 6 715 грн, по Новозаводському – 8 протоколів на суму 4 360 грн.

Окрім боротьби із вже звичною торгівлею із землі, інспектори велику увагу приділяють обстеженню ялинкових базарів та торгових палаток з новорічними прикрасами й піротехнікою, які почали з’являтися в місті.

Як вже повідомлялося раніше, 29 листопада комісія з погодження розміщення тимчасових об’єктів на об’єктах благоустрою визначила 21 тимчасове місце для продажу новорічних атрибутів. Всі локації дають можливість зручно розміститися продавцям та не перешкоджати руху пішоходів і роботі снігоприбиральної техніки.

Торгівля ялинками та соснами дозволена у таких місцях: вул. 1-го Травня, 163 (біля магазину «ЕКО – маркет»); вул. Козацька, 14 (біля магазину «СеДаМ – маркет»); вул. Всіхсвятська, 2 (біля овочевого павільйону); вул. Івана Богуна, 40 (біля магазину «Квартал»); вул. Любомира Боднарука, 1 (район 5 кутів); вул. Доценка, 19 (з боку фасаду магазину «Союз»); вул. Красносільського, 61 (біля магазину «СеДаМ – маркет»); на розі проспекту Миру та вул. Героїв Чорнобиля (біля магазину «Союз»); проспект Перемоги, 54 (біля магазину «Квартал»); проспект Миру, 61 (біля магазину «Квартал»); проспект Миру, 207-а (біля ринку «Полісся»); вул. Музична, 1-а; вул. Незалежності, 46; проспект Перемоги, 17 (район Кругу); вул. П'ятницька, 51 (зворотна сторона ТЦ «Мегацентр»); вул. Рокоссовського, 15 (біля магазину «АТБ»); вул. Рокоссовського, 26 (біля магазину «Квартал»); вул. Рокоссовського, 35 (біля кафе «Гранат»); вул. Стрілецька, 1 (біля літака); вул. Текстильників, 5 (біля підземного переходу на Шерстянку); вул. Льотна, 5 (біля магазину «Квартал»).

Крім того, комісія заборонила продаж новорічних прикрас та дерев біля головного відділення поштового зв’язку та торгового центру "Полісся". За незаконну торгівлю передбачені штрафи - для фізичних осіб від 340 до 1360 грн для підприємців - від 850 до 1700 грн.

Прес-служба Чернігівської міської ради за матеріалами ТРА «Новий Чернігів»

Категорія: ЕКОЛОГІЯ | Переглядів: 984 | Теги: поліція, стихійна торгівля, Чернігів | Рейтинг: 0.0/0
Допомога проекту Чернігівський Формат - благодійний внесок

QR-код посилання на сторінку
Скористайтеся програмою для сканування штрих-кодів на телефоні.Всього коментарів: 0
avatar