реклама партнерів:
Головна » 2022 » Грудень » 1 » Франція передала Україні мости для відновлення транспортного сполучення на Чернігівщині
18:47
Франція передала Україні мости для відновлення транспортного сполучення на Чернігівщині
Франція передала Україні мости для відновлення транспортного сполучення на Чернігівщині Французький державний оператор гуманітарної діяльності CDCS подарував Укравтодору 3 переправи, які будуть встановлені в Чернігівській області. Сьогодні мости прибули в Україну.
Про це інформує Міністерство інфраструктури України.

«Надані Францією мости будуть використані для покращення мобільності населення на Чернігівщині. Пріоритетом є їх облаштування на тих ділянках доріг, від яких критично залежить гуманітарна ситуація в регіоні.
Працюємо з нашими міжнародними партнерами над тим, щоб збільшити кількість таких мостів для облаштування в деокупованих регіонах.
 Дякую Міністру транспорту Франції Клеману Бону, Посольству Франції в Україні, партнерам з французького державного оператора CDCS та компанії Matière за оперативну та ефективну співпрацю. Продовжуємо спільно працювати над оцінкою руйнувань та формуванням першочергових потреб для відновлення», – прокоментував Олександр Кубраков, Міністр інфраструктури України.

"Європейські партнери замовили конструкції у компанії Matière, яка виготовила їх під необхідні Україні параметри. Три мости завдовжки 68, 34,2 і 23 метри допоможуть якнайшвидше забезпечити сталий рух транспорту на основних державних дорогах Чернігівської області.
Французькі мости стали результатом плідної співпраці Міністерства інфраструктури України, Міністерства закордонних справ України, Центру з подолання криз та надання підтримки (CDCS) та компанії Matière", - зазначається у повідомленні міністерства.

Нагадаємо, з 24 лютого на Чернігівщині було зруйновано 27 мостів та шляхопроводів. Силами дорожників уже відновлено проїзд через 20 тимчасових переправ. Завдяки героїчній роботі Збройних Сил України, рятувальників та дорожників вдалось уникнути гуманітарної катастрофи в звільненій від окупантів Чернігівській області.

Категорія: ЕКОНОМІКА | Переглядів: 3858 | Теги: російсько-українська війна, Чернігівщина, Мінінфраструктури, мости | Рейтинг: 0.0/0
Допомога проекту Чернігівський Формат - благодійний внесок

QR-код посилання на сторінку
Скористайтеся програмою для сканування штрих-кодів на телефоні.Всього коментарів: 0
avatar