Головна » 2019 » Листопад » 24 » Футбол. Десна поступається Колосу (2:0)
17:44
Футбол. Десна поступається Колосу (2:0)
Футбол. Десна поступається Колосу (2:0) Колос (Ковалівка) – Десна (Чернігів) 2:0
Голи: Лисенко, 30, Вільхамссон, 71

Ковалівка: Волинець, Зозуля, Максименко, Парамонов, Чорноморець, Мілько, Задоя, Оріховський (Смирний, 70), Кожушко (Ільїн, 59), Вільхамссон (Рябов, 90), Лисенко. Запасні: Яшков, Сахневич, Нехтій, Кизилатеш. Головний тренер: Руслан Костишин.

Чернігів: Паст, Огіря, Кузик (Кузик, 71), Калітвінцев, Гітченко, Фаворов А., Імереков, Западня (картушов, 63), Фаворов Д., Дегтярьов, Богданов (Філіппов, 71). Запасні: Литовка, Домбровський, Приндета, Конопля. Головний тренер: Олександр Рябоконь.

Попередження: Задоя, 4, Парамонов, 22, Фаворов А., 44, Імереков, 75, Ільїн, 76, Гітченко, 77, Калітвінцев, 86

Десна більш актвино розпочала матч, створивши кілька моментів біля воріт Колоса, а найбільш небезпечнимбув удар Артема Фаворова. Волинець зреагував на удар, і перевів мяч в стійку воріт. Небезпечно пробивав Богданов, Волинець зреагував на удар Дегтярьова. Колос майже не проводив своїх атак, але саме господарі поля і відкрили рахунок в матчі. Лисенко обіграв в штрафному мйданчику Імерекова і з близької відстані пробив Паста. 1:0.

Другий тайм знову більш активно розпочала Десна – момент Дегтярьова, удар Богданова, штрафний Калітвінцева, але знову без результату. Щоб змінити темп гри, тренер Колоса провів першу заміну – Ільтїн замінив Кожушка. Олександр Рябоконь першу заміну провів на 63_й хвилині гри – Картушов заміст Западні.

На 71-й хвилині гри Десна зхнову несподівано пропустиила – го в активі Вільхамссона. Тренерський штаб Десни тути же провів подвійну заміну – Хльобас і Філіппов замінили кузика та Богданова. Втім, попри численні моменти, Десні так і не вдалося зрівняти рахунок. Поразка на виїзді.

За матеріалами ФК "Десна"

Категорія: СПОРТ | Переглядів: 746 | Теги: футбол, спорт, ФК Десна | Рейтинг: 0.0/0