реклама партнерів:
Головна » 2021 » Листопад » 7 » Інформаційно-просвітницький захід на тему "Роздуми над книгою Артема Киська "Некомбатанти""
18:42
Інформаційно-просвітницький захід на тему "Роздуми над книгою Артема Киська "Некомбатанти""
Інформаційно-просвітницький захід на тему 5 листопада 2021 у Ніжинському ВП ГУНП в Чернігівській області відбувся інформаційно-просвітницький захід на тему "Роздуми над книгою Артема Киська "Некомбатанти"".
Захід відбувся за всебічного сприяння та підтримки директора Департаменту внутрішньої безпеки Національної поліції України пана Євгена Пікалова, діяльність якого характеризується однією ключовою рисою - докладанням усіх можливих зусиль для втілення в життя системного державницького підходу, впровадження ідеї Української Державності у якості спільного знаменника для усіх прогресивних елементів суспільства. Саме завдяки такій свідомій державницькій позиції керівництво ДВБ зуміло оцінити величезний виховний і просвітницький потенціал чудової книги т.в.о. начальника ГУНП в Донецькій області Артема Киська "Некомбатанти", яка написана на основі реальних подій і є промовистим свідченням та підсумком роздумів автора про побачене та пережите.

Участь у заході взяли голова правління ГО "Українська Ініціатива" Юрій Косенко, який долучився до презентації книги та поділився з присутніми власними роздумами і спостереженнями про діяльність поліції, представник Українського інституту національної пам'яті в Чернігівській області Сергій Бутко, який зробив своєрідний підсумок заходу, представниця ДВБ з Києва пані Олеся Бойко, яка власне відкрила цей захід і розповіла про свої враження від книги, активісти та друзі ГО "Українська Ініціатива" Олег Куриленко, Євген Зінич, Станіслав Прощенко, Яна Хмелюк, Олександр Шалай.
На завершення заходу Ніжинський ВП отримав кілька сотень книжок від ГО "Українська Ініціатива", що були надані організації для поширення в рамках Меморандуму про співпрацю ДП "Центр захисту інформаційного простору України".
Відеозапис заходу незабаром буде опубліковано.

Джерело: Українська ініціатива

Категорія: СОЦІУМ | Переглядів: 2020 | Теги: Некомбатанти, книга, Українська ініціатива | Рейтинг: 5.0/1
Допомога проекту Чернігівський Формат - благодійний внесок

QR-код посилання на сторінку
Скористайтеся програмою для сканування штрих-кодів на телефоні.Всього коментарів: 0
avatar