реклама партнерів:
Іноземні інвестиції в економіку Чернігівської області - 25 Лютого 2010 - Чернігівський ФОРМАТ - Актуальні новини Чернігова - Новини Чернігова | Події в Чернігові: політика, економіка, аналітика, культура, екологія, туризм | Чернігівські відеоновини | Чернігівcька преса
Головна » 2010 » Лютий » 25 » Іноземні інвестиції в економіку Чернігівської області
19:20
Іноземні інвестиції в економіку Чернігівської області
Іноземні інвестиції в економіку Чернігівської області Загальний обсяг прямих іноземних інвестицій, внесених в економіку Чернігівської області, на 1 січня 2010 р. склав 87,4 млн.дол. Обсяг прямих іноземних інвестицій у розрахунку на одну особу становив 79 дол.США.
Інвестиції надійшли з 32 країн світу.
Половина загального обсягу інвестицій належить інвесторам із Німеччини.
До вісімки найбільших інвесторів економіки області також входять: Польща, Кіпр, Вірґінські острови, Британські, Литва, Італія, Росія та Сполучене Королівство.
Значні обсяги іноземних інвестицій зосереджено на підприємствах промисловості – 80,1% загального обсягу прямих інвестицій, у т.ч. переробної – 71,7%.
Серед галузей переробної промисловості суттєві обсяги інвестицій внесено у виробництво харчових продуктів, напоїв та тютюнових виробів, хімічну та нафтохімічну промисловість.
Станом на 1 січня 2010 р. за обсягами вкладеного капіталу провідне місце (71,5% загального обсягу) продовжують утримувати міста Прилуки та Чернігів.

Джерело: Головне управління статистики у Чернігівській областіКатегорія: ЕКОНОМІКА | Переглядів: 2037 | Теги: Чернігівщина, економіка, інвестиції | Рейтинг: 0.0/0
Допомога проекту Чернігівський Формат - благодійний внесок

QR-код посилання на сторінку
Скористайтеся програмою для сканування штрих-кодів на телефоні.Всього коментарів: 0
avatar