реклама партнерів:
Головна » 2010 » Липень » 13 » Як Олег Ляшко журналістам відповідав. Стенограма
21:21
Як Олег Ляшко журналістам відповідав. Стенограма
Як Олег Ляшко журналістам відповідав. Стенограма 13 липня відбулася прес-конференція народного депутата України Олега Ляшка та Голови Чернігівської обласної партійної організації ВО “Батьківщина” Олександра Кодоли.
Під час прес-конференції пан Ляшко, відповідаючи на питання журналістів, цікаво "прокоментував" ряд моментів. Далі наводимо витяг з розділу "Запитання відповіді" (текст дослівний без змін)...
Андрійченко Володимир “Події та коментарі”
– У вас в суботу 10 липня була обласна конференція. На якій підставі ви, Олег Валерійович, забрали у хлопців газети, що там розповсюджували? І друге питання, чому не всі журналісти змогли потрапити до приміщення, де проводилася конференція?
Олег Ляшко:
– З приводу газет, це про які газети Ви говорите?
Андрійченко:
– Хлопці роздавали газети “За Чернігів”.
Олег Ляшко:
– Я не забрав, я взяв почитати. І читаю по сьогоднішній день, бо там настільки цікава і неправдоподібна інформація, що читаєш і дивуєшся до чого можуть опускатися політичні опоненти, до якого бруду, до якого невігластва, до якої брехні аби очорнити політичних опонентів. От перед Вами задавав питання пан Паперний “Чернігівський монітор”. От я пам’ятаю… До речі, ви задавали питання як пан Паперний чи пані Нетреба? Скажіть, це реальна людина?
Юрій Паперний:
– Ляля Нетреба – це багато людей, які пишуть під цим псевдонімом.
Ляшко:
– Можете Ви повідомити мене, оскільки на Вашому “Чернігівському моніторі” про мене писалось, що я “откати” беру, що я намагаюсь якісь підприємства отримати, можете Ви мене повідомити чий це псевдонім Лялі Нетреба, щоб я мав можливість звернутись до суду.
Паперний:
– Для того і беруться псевдоніми. А якщо оцінювальні судження у вас викликають якісь питання.
Ляшко:
– Це Ваш псевдонім? Оцінювальні судження – це твердження про відкати?
Паперний:
– Зараз текст дослівно я не бачив.
Ляшко:
– Я бачив. Я не збираюсь з вами сперечатись, але я знаю, що Ляля Нетреба – це ваш псевдонім. Очевидно в дитинстві ви багато одягалися в дівочий одяг, якщо взяли собі такий псевдонім, бо я не бачив на минулій прес-конференції Лялі Нетреби, я бачив вас і пам’ятаю ті питання, які ви задавали, а потім читав публікацію.
Паперний:
– На минулій прес-конференції мене не було…
Олег Ляшко:
– То я просив би Вас, крім того Ви ще й рахуєтесь помічником народного депутата від Партії регіонів пана Маньковського. Це теж…
Паперний:
– Ви помиляєтесь у всіх припущеннях. На минулій прес-конференції мене було як не було і в Чернігові.
Пауза…
Ляшко:
– Е-е, ви є помічником депутата від Партії регіонів, Маньковського?
Паперний:
– Я і не скриваю цього.
Олег Ляшко:
– Не скриваєте? То Ви скажіть в якості кого Ви тута: в якості політичного опонента чи в якості незаангажованого журналіста?
Паперний:
– Зараз я тут в якості представника мас-медіа…
Перериваючи, не дав договорити.
Ляшко:
– Шановний Паперний, у вас роздвоєння особистості? Ви один час помічник депутата регіонала, один час незалежний журналіст? Так не можна! Надо бути кимось одним. А якщо ви помічник депутата-регіонала, то по меншій мірі не професійно ходити на прес-конференції до політичного опонента свого боса і задавати йому питання під мошкарой незалежного журналіста. Це Вам каже людина, яка багато років працювала і працює в журналістиці.
Паперний:
– Ви і зараз працюєте?
Ляшко:
– Да і зараз.
Паперний:
– Ви і народний депутат і журналіст?
Ляшко:
– Якшо Ви читаєте, то я дуже часто пишу статті до різних газет. Законом це не заборонено.

Джерело:Категорія: ПОЛІТИКА | Переглядів: 1162 | Теги: Олег Ляшко, Чернігівський монітор, Чернігів | Рейтинг: 5.0/1
Допомога проекту Чернігівський Формат - благодійний внесок

QR-код посилання на сторінку
Скористайтеся програмою для сканування штрих-кодів на телефоні.Всього коментарів: 0
avatar