11:53 Ювілей "Просвіти" без свого приміщення | |
![]() І хоча в Чернігові ми без свого приміщення, відібраного агентами російського впливу в обласній раді, але продовжуємо працювати. До речі, за підрахунками заступника голови обласної "Просвіти" Валерія Рябченка, 30 просвітян Чернігівщини воюють чи воювали недавно, серед яких члени правління Василь Пабат, Олександр Бондарев, Олександр Шевченко, той же Валерій Рябченко. Переможемо! До речі, 15 січня буде 35- річчя відновлення чернігівської "Просвіти"... Василь ЧЕПУРНИЙ | |
|
![]() |
|
Всього коментарів: 0 | |