реклама партнерів:
Головна » 2020 » Жовтень » 19 » Ювілейну Зелену Сцену у 2021 році не будуть проводити
19:34
Ювілейну Зелену Сцену у 2021 році не будуть проводити
Ювілейну Зелену Сцену у 2021 році не будуть проводити Організатори "Зеленої сцени" повідомили сумну новину: "Прорахували наші фінансові можливості і, з огляду на це, вирішили ювілейну, десяту Зелену Сцену у 2021 році не проводити".
Про це вони пишуть на сторінці facebook.

Щорічно популярний фестиваль "Зелена Сцена" проходив на центральній алеї міста, біля Красної площі. А в період її реконструкції - на Валу.

Організаторка фестивалю «Зелена Сцена» Леся Федоренко зазначила, що не вистачає тих коштів, які були закладені у рамках проєкту Бюджету участі, а це близько 1,5 мільйонів гривень, пише Високий Вал

Міський фестиваль «Зелена сцена», не отримав фінансування у наступному році за бюджетом участі. Проект набрав 1025 голосів і у підсумку зайняв 15 місце. Цьогоріч обрали 11 великих і 11 малих проектів. Із 11 великих проектів, 8 здобули школи.
Наразі, організатори фестивалю працюють над новими напрямками і проєктами, які планують втілити у наступному році.Категорія: КУЛЬТУРА | Переглядів: 959 | Теги: Зелена сцена, Чернігів, Фестиваль, кошти | Рейтинг: 0.0/0
Допомога проекту Чернігівський Формат - благодійний внесок

QR-код посилання на сторінку
Скористайтеся програмою для сканування штрих-кодів на телефоні.Всього коментарів: 0
avatar