реклама партнерів:
Головна » 2016 » January » 5 » Хто вони найбільш впливові люди Чернігівщини?
19:17
Хто вони найбільш впливові люди Чернігівщини?
Хто вони найбільш впливові люди Чернігівщини?
Шановні друзі!

Рік, що минув, приніс всім нам багато подій, новин та інформаційних приводів. Відбулися зміни у політичному житті Чернігова та області. Змінювалися вподобання виборців щодо партій, громадських об’єднань та лідерів думок: одні політики ставали більш впливовими, інші навпаки втрачали свій рейтинг.
Починаючи з 2006 року, проект "Чернігівський монітор" неодноразово пропонує громадськості Чернігівщини визначити найбільш впливових людей області. Дослідження рейтингу чернігівських політиків продовжується і за результатами 2015 року.
Пропонуємо нашим читачам назвати ДЕСЯТЬ найбільш впливових людей Чернігівщини у 2015 році та визначити, ХТО з політичних, громадських діячів Чернігівщини є найвпливовішим, а ХТО заслуговує таких номінацій, як "Відкриття року", "Аутсайдер року" та "Політичний довгожитель".

Також за умови значної кількості учасників буде визначено "Сто відомих та впливових людей Чернігівської області".
Ваші пропозиції та думки з цього приводу надсилайте до 25 січня на електронну адресу cg.monitor@gmail.com або поштою - 14000, Чернігів, Головпоштамт, а/с 1878.

З повагою, команда проекту «Чернігівський монітор»Категорія: СОЦІУМ | Переглядів: 825 | Теги: Чернігівщина, впливові люди, Чернігівський монітор | Рейтинг: 0.0/0
Допомога проекту Чернігівський Формат - благодійний внесок

QR-код посилання на сторінку
Скористайтеся програмою для сканування штрих-кодів на телефоні.Всього коментарів: 0
avatar