реклама партнерів:
Головна » 2020 » Серпень » 22 » Книги від ОУН Чернігівській міській бібліотеці ім. М. Коцюбинського
10:59
Книги від ОУН Чернігівській міській бібліотеці ім. М. Коцюбинського
Книги від ОУН Чернігівській міській бібліотеці ім. М. Коцюбинського У переддень Дня незалежності України обласна Організація Українських націоналістів передала книги Чернігівській міській бібліотеці ім. Михайла Коцюбинського.
Зокрема, «Державницький чин Миколи Сціборського» авторства Богдана Червака (нині голови Організації українських націоналістів), книга видана у 1996 році Фундацією імені Олега Ольжича. Серед подарунків і досить цікаве видання «Шлях нації», автор Юрій Бойко (Париж-Київ-Львів, 1992). У книзі йдеться про історію розвитку людського суспільства від народності до вищого її виразу, який звемо нацією. Початки української нації коріняться в сивій давнині. Історія людства твориться націями. Видання адресоване науковцям, студентам вузів та для широкого загалу читачів.
Не менш пізнавальна книга спогадів однієї з найстарших та найактивніших учасниць дисидентського руху 60-70-х років Оксани Мешко (1905-1991), учасниці опозиційного руху в Україні в повоєнний період.

Сподіваємося, що подаровані книги знайдуть свого читача і сприятимуть патріотичному вихованню української нації.

Сергій Черняков, голова Чернігівської обласної Організації Українських націоналістів.Категорія: СОЦІУМ | Переглядів: 1057 | Теги: ОУН, Чернігів, книга, бібліотека Коцюбинскього | Рейтинг: 5.0/1
Допомога проекту Чернігівський Формат - благодійний внесок

QR-код посилання на сторінку
Скористайтеся програмою для сканування штрих-кодів на телефоні.Всього коментарів: 0
avatar