реклама партнерів:
Головна » 2019 » Листопад » 9 » Колишня корюківчанка Лариса Галета написала найкращий матеріал про НАТО і поїде в Брюссель
21:17
Колишня корюківчанка Лариса Галета написала найкращий матеріал про НАТО і поїде в Брюссель
Колишня корюківчанка Лариса Галета написала найкращий матеріал про НАТО і поїде в Брюссель Колишня корюківчанка, а нині — журналістка чернігівської газети «Деснянка» Лариса Галета поїде у складі української делегації журналістів до штаб-квартири НАТО.
Як це їй вдалося і чого очікує від поїздки? — розповідається на сайті susidy.city

У кінці вересня Лариса Галета взяла участь у навчальному семінарі на тему «Співробітництво Україна — НАТО. Регіональний вимір». Його проводили для медійників Київщини, Сумщини і Чернігівщини.

Організували захід Укртелерадіопресінститут та громадська організація «Медіафорум» за підтримки Центру НАТО в Україні та Національної спілки журналістів України.

- Під час семінару регіональні журналісти мали унікальну можливість дізнатися від провідних експертів ще більше про Альянс і навіть спробували себе в ролі представників країн-членів цієї організації у штаб-квартирі НАТО в Брюсселі. Тож ми ще й «повоювали»! — каже Лариса. — А також отримали сертифікати про те, що опанували курс навчання.Категорія: СОЦІУМ | Переглядів: 1079 | Теги: НАТО, журналіст, брюсель, Лариса Галета | Рейтинг: 0.0/0
Допомога проекту Чернігівський Формат - благодійний внесок

QR-код посилання на сторінку
Скористайтеся програмою для сканування штрих-кодів на телефоні.Всього коментарів: 0
avatar