реклама партнерів:
Головна » 2019 » Листопад » 20 » Корюківчанка Тетяна Богомаз зіграла відьму в голлівудському фільмі
19:50
Корюківчанка Тетяна Богомаз зіграла відьму в голлівудському фільмі
Корюківчанка Тетяна Богомаз зіграла відьму в голлівудському фільмі Недавно Україною придбано кінокартину «У чорній, чорній кімнаті», яку зняв голлівудський режисер. Одну з головних ролей зіграла наша землячка, колишня випускниця Корюківської гімназії Тетяна Богомаз, розповідає susidy.city.

Спочатку — іноземні мови
Тетяні 25 років. Зі шкільних літ вона мріяла стати кіноакторкою. Навчалася на відмінно у Корюківській гімназії. Але так склалося, що довелося обрати іншу професію.

Училася на факультеті іноземних мов, який закінчила з відзнакою. Та завжди дівчина вірила, що перекваліфікується на акторку і гратиме в кіно найкращі ролі. Інтуїтивно Тетяна Богомаз, дуже залюблена у сценічне мистецтво, готувала себе до нього.

Намагалася виразно говорити діалоги. Пильно придивлялася до того, з якою емоційністю грають ролі відомі майстри сцени. І настав той день, коли й вона спробувала свої сили.

Восени 2018 року до Ніжина приїхала група консультантів і голлівудський режисер Денис Соболєв. Про цю подію з інтересом говорили у різних куточках міста. Вони представляли кіностудію «Хельга фільм вок», яка входить до компанії «Голівуд», що перебуває у Лос-Анджелесі.

Режисер з колегами відбирав претендентів на ролі у фільмі. На кастинг прийшли сотні охочих. Знайомий радив спробувати й Тані. Але вона все не насмілювалася, оскільки конкурс виявився дуже великий. Каже, якісь сумніви відчувала. Проте, зрештою, наважилась.

- Кастинг тривав кілька днів у жовтні, — говорить Тетяна Богомаз. — Коли я прийшла, то побачили великі черги. Розмови точилися тільки про те, як потрапити до фільму, які здібності продемонструвати, чим їх здивувати?
У декого не витримували нерви. Першими здавалися ті, хто взагалі не розумів і не уявляв, яка тільки нелегка акторська робота.

Таня - з морально стійких дівчат. Каже, що кастинг полягав у тому, щоб виразно прочитати кілька строф вірша видатної поетеси Ліни Костенко. Потім потрібно було гарчати на відеокамеру, як би це робила відьма. Нашу землячку оцінили дуже високо. Але ніхто поки не говорив, що вона пройшла відбір.

Перша роль — відьомська!
Півроку Таня жила у сумнівах. «Кіношники» поїхали до Києва, а режисер — в Лос- Анджелес, у «Голівуд». Вони тільки й сказали, що фільм буде зніматися на Чернігівщині наступного року. Нікому нічого не обіцяли, навіть тим, хто мав гарні відгуки.

А тому Таня увесь цей час жила і працювала викладачем англійської мови. Печалилась, сумнівалася, але про Голівуд не забувала. Паралельно писала кандидатську дисертацію. Доводилося багато працювати.

І нарешті — довгоочікуваний дзвіночок. Зателефонували асистенти режисера Дениса Соболєва та запропонували зустрітися у Ніжині. А вже на зустрічі з режисером стало відомо, що наша землячка пройшла відбір. Отримає одну із головних ролей, яку потрібно буде зіграти дуже емоційно, ефектно. І це була роль — відьмачки!

Про що фільм?
23 вересня Тетяна з кількома акторами була у Києві на першому передпоказі фільму «У чорній, чорній кімнаті» в закритому кінотеатрі. Кінокартина про те, що на землі завжди існує добро і зло. І якраз у зла немає ні часу, ні простору. А відьми, як істоти, існували завжди в усі часи. Біда в тому, каже молода акторка, що від цього зла постраждали невинні люди. Та завдяки вірі все одно перемогла світла сторона.

Отже, як вважає Тетяна Богомаз, фільм вартий уваги, тому що знімальна команда та режисер — просто неймовірно талановиті люди.

І вона грала на повну силу. Фільм знімали більше місяця. Наша землячка подружилася з акторами. Режисер, оператори, колеги — були дуже дружною командою. На кіномайданчиках панувала чудова приємна атмосфера. І молода дівчина вважає, що знімальні дні та увесь період акторської роботи — найщасливіші миті її життя.

Сценарій до цієї цікавої кінороботи написав Денис Соболєв. Він же й режисер. Денис теж «із наших талантів», відгукується Таня. Родом з Чернігівщини. Його батьки — педагоги у школі, бабуся викладає у виші. Ще зі шкільних років був дуже творчою людиною, здобув гарну освіту. Має яскраві режисерські і сценарні здібності. Вирішив, що саме в США зможе розкритися. Там існує здорова конкуренція. Отже, довго не роздумуючи, поїхав до Штатів. Було це більше п’ятнадцяти років тому.

У кіношному світі Америки молодого українця вважають надзвичайно перспективним. Ним знято ряд фільмів, які були у прокаті в різних країнах. Живе Денис в Лос-Анджелесі, де й працює в компанії «Голівуд» на одній із кіностудій.

Коли вийде «Чорна кімната»?
Містичний фільм повністю готовий для показу. Кінострічка уже продається у різних країнах Європи, Азії, у Південний Америці. Буде у прокаті і в Сполучених Штатах.

В Україні вийде на екрани кінотеатрів у лютому — березні 2020 року. Тож за кілька місяців наш глядач зможе побачити й оцінити цю кінороботу.

Бюджет повнометражного фільму — 250 тисяч доларів. Триває одну годину і 26 хвилин. І Тетяна впевнена, що ті, хто прийдуть до кінотеатру, залишаться задоволеними.

«За натурою я — акторка»
«Зніматися у фільмах — це моя давня найбільша мрія», — каже Таня. Планує і надалі займатися акторською роботою.
Але молода жінка себе присвячує й іншому сценічному мистецтву — професійно виконує пісні. Гарно співає ще з гімназійних років.

На цей час у неї зібралося близько 35 пісень, які записані у професійних студіях Чернігівщини та столиці. Це музичні твори українських і американських виконавців. Частіше Тетяна співає англійською.

«Початок свого професійного життя, — робить акцент Таня, — я присвятила науці, вивченню іноземних мов. І не шкодую. Але за натурою я - акторка. Тому не зупинятимуся на досягнутому».

Дівчина плекає надію, що після «Чорної кімнати» зможе продовжити кіношну діяльність на професійній основі. Тож наразі Тетяна — в очікуванні пропозицій. І паралельно викладає англійську мову на курсах для дорослих.

Категорія: КУЛЬТУРА | Переглядів: 585 | Теги: Тетяна Богомаз, фільм, Корюківка, відьма | Рейтинг: 0.0/0
Допомога проекту Чернігівський Формат - благодійний внесок

QR-код посилання на сторінку
Скористайтеся програмою для сканування штрих-кодів на телефоні.Всього коментарів: 0
avatar