реклама партнерів:
Головна » 2022 » Грудень » 4 » Крути - з любов'ю для ПЕРЕМОГИ!
18:09
Крути - з любов'ю для ПЕРЕМОГИ!
Крути - з любов'ю для ПЕРЕМОГИ! Крути - це не просто село на мапі України, це щирі, працьовиті, незламні люди. Саме тому крутівчани не змогли бездіяльно чекати перемоги, а вирішили зробити все можливе, щоб її наблизити. Наші крутівські трудівники та трудівниці,а саме: Гомоляко Олександр, Гомоляко Наталія, Маленко Євдокія, Закалюжна Надія, Юрченко Парасковія, Нещерет Ольга, Кабанець Алла, Нечаєва Ольга - починали робити вареники для наших захисників і захисниць.
Використовуючи власні продукти, спочатку робили лише з картоплею та маком, а наступного разу вже готували вареники з картоплею, капустою, сиром та маком.
Сьогодні завдяки Ігорю Дашку всі смаколики вже забрано для наших хлопців з Крут.
Дякую за допомогу, Деркач Віталій, Сірик Наталія, Гордієнко Лідія, "М'ясна лавка" (в особі Анастасії), Давиденко Марина, Гомоляко Олександр.
Однак наші дбайливі господині не збираються на цьому зупинятись і хочуть робити моркву по-корейськи, капусту квашену, капусту пелюстками, пиріжки з різноманітною начинкою, а для цього потрібні продукти.
Будемо дуже вдячні за будь-яку допомогу.
Девіз наших дівчат: Крути - з любов'ю для ПЕРЕМОГИ!

Людмила Гордєєва

Категорія: СОЦІУМ | Переглядів: 1550 | Теги: крути, благодійні акції, російсько-українська війна, Чернігівщина | Рейтинг: 0.0/0
Допомога проекту Чернігівський Формат - благодійний внесок

QR-код посилання на сторінку
Скористайтеся програмою для сканування штрих-кодів на телефоні.Всього коментарів: 0
avatar