19:20 Ліквідовувати наслідки вибухів боєприпасів на Ічнянщині допомагали безробітні | |
![]() За словами директора Ічнянської районної філії Чернігівського обласного центру зайнятості Івана Шевченка, між службою зайнятості та комунальним підприємством міста «Ічнянське виробниче управління житлово-комунального господарства» було укладено договір на організацію громадських робіт, а саме: впорядкування міста з метою ліквідації наслідків надзвичайної ситуації. Відновлювати довелося пошкоджені та зруйновані житлові будинки, споруди, об’єкти соціальної сфери і життєзабезпечення та й саму територію міста. Безробітні замінювали віконні рами, застеклювали вікна, відновлювали огорожі, прибирали територію від пошкоджених та повалених дерев і будівель, від розбитого скла та сміття, фарбували паркани, вікна, двері, білили стіни. До речі, за направленням служби зайнятості участь у цих роботах взяли 16 безробітних. Всі вони – жителі навколишніх сіл: Городні, Іржавця, Крупичполя, Вільшани. Чернігівський обласний центр зайнятості | |
|
![]() |
|
Всього коментарів: 0 | |