реклама партнерів:
Головна » 2018 » Листопад » 5 » Ліквідовувати наслідки вибухів боєприпасів на Ічнянщині допомагали безробітні
19:20
Ліквідовувати наслідки вибухів боєприпасів на Ічнянщині допомагали безробітні
Ліквідовувати наслідки вибухів боєприпасів на Ічнянщині допомагали безробітні Надзвичайна ситуація, яка сталася 9 жовтня 2018 року внаслідок пожежі та подальшої детонації боєприпасів на території 6-го арсеналу ЗСУ біля селища Дружба, що на Ічнянщині, спричинила руйнування та пошкодження будівель на чималій території району. Ліквідація наслідків вибухів триває й досі. Наразі в постраждалих населених пунктах продовжуються відновлювальні роботи. Участь у них взяли і безробітні.
За словами директора Ічнянської районної філії Чернігівського обласного центру зайнятості Івана Шевченка, між службою зайнятості та комунальним підприємством міста «Ічнянське виробниче управління житлово-комунального господарства» було укладено договір на організацію громадських робіт, а саме: впорядкування міста з метою ліквідації наслідків надзвичайної ситуації. Відновлювати довелося пошкоджені та зруйновані житлові будинки, споруди, об’єкти соціальної сфери і життєзабезпечення та й саму територію міста. Безробітні замінювали віконні рами, застеклювали вікна, відновлювали огорожі, прибирали територію від пошкоджених та повалених дерев і будівель, від розбитого скла та сміття, фарбували паркани, вікна, двері, білили стіни.
До речі, за направленням служби зайнятості участь у цих роботах взяли 16 безробітних. Всі вони – жителі навколишніх сіл: Городні, Іржавця, Крупичполя, Вільшани.

Чернігівський обласний центр зайнятостіКатегорія: СОЦІУМ | Переглядів: 588 | Теги: безробітні, обласний центр зайнятості, Ічнянщина | Рейтинг: 0.0/0
Допомога проекту Чернігівський Формат - благодійний внесок

QR-код посилання на сторінку
Скористайтеся програмою для сканування штрих-кодів на телефоні.Всього коментарів: 0
avatar