реклама партнерів:
Головна » 2024 » Червень » 2 » “Мавка”: “Єдина магія – це любов”
20:36
“Мавка”: “Єдина магія – це любов”
“Мавка”: “Єдина магія – це любов” До Міжнародного дня дітей артисти Чернігівського обласного філармонійного центру приурочили прем’єру музичної казки за мотивами драми-феєрії Лесі Українки “Лісова пісня”. 1 червня 2024 року юні та дорослі глядачі змогли поринути в справжню магію української народної традиції, де переплелися фольклор, музика, хореографія. Зробили постановку Олександр Сєроштанов і Марина Маккей.
“Мавка” – це боротьба сил природи, чистої первісності, з людською ницістю, пронизаною жадобою багатства і стремлінням загарбати джерело життя. Долаючи підступність, заздрощі і, зрештою, саму смерть, Мавка і Лукаш знаходять кохання: “Єдина магія, яку ми, люди, маємо, – це любов…”
Чудова акторська гра, пісні і танці, що зачаровують, візуальні ефекти, які створюють ілюзію занурення у дивовижу таємниць і містики прадавнього лісу – такою є магія музичної казки “Мавка”.
У ролях Мавки та Лукаша – Анна Михневич та Іван Гладков. У постановці взяли участь солісти філармонійного центру та артисти Театру танцю “Екватор”: Марина Маккей, Олександр Сєроштанов, Ксенія Трубіна, Богдан Тонкошкурий, Світлана Києвицька, Дар’я Михневич, Ілля Латиш, Світлана Примак, Світлана Кугук-Головач, Артем Коптель, Дмитро Костенко, Катерина Велика, Ольга Кузьменко, Тетяна Герус, Ангеліна Костенко.
Музична казка “Мавка” на сцені обласного філармонійного центру – протягом червня: 2-го, 15-го, 16-го, 29-го і 30-го числа. Початок — о 12:00. Слідкуйте за анонсами на сайті nota.net.ua та на сторінках філармонійного центру у соціальних мережах.

Джерело: пресцентр Чернігівського обласного філармонійного центру
фестивалів та концертних програм
Категорія: КУЛЬТУРА | Переглядів: 1840 | Теги: Лісова пісня, Чернігів, філармонійний центр, діти | Рейтинг: 0.0/0
Допомога проекту Чернігівський Формат - благодійний внесок

QR-код посилання на сторінку
Скористайтеся програмою для сканування штрих-кодів на телефоні.Всього коментарів: 0
avatar