реклама партнерів:
Головна » 2015 » Червень » 9 » Молодь Чернігівщини запрошують на унікальний фестиваль до Львова
13:20
Молодь Чернігівщини запрошують на унікальний фестиваль до Львова
Молодь Чернігівщини запрошують на унікальний фестиваль до Львова Концерти сучасної молодіжної християнської музики, тренінги, участь у творчих майстернях, вечори при ватрі, незвичайні зустрічі та сюрпризи. Все це пропонує всеукраїнський фестиваль «Вітер На-Дії», який відбудеться 23-26 липня у Львові. На цю подію запрошують молодих людей з усієї України, які прагнуть духовного та особистісного розвитку. Організатори події – Комісія у справах молоді Української Греко-Католицької Церкви.
Фестиваль – один з етапів підготовки до Світового дня молоді, що відбудеться у 2016 році у Кракові. Фестиваль пропонує молодим людям цікавий відпочинок з користю: концерти сучасної молодіжної християнської музики, тренінги, участь у творчих майстернях, вечори при ватрі, незвичайні зустрічі та сюрпризи. Це духовна програма та шанс переосмислити важливі для себе речі, а також можливість допомогти українському війську.
Для молоді працюватиме Відкритий університет з цікавими спікерами, театральна та музична сцени, різні спортивні майданчики.
«Головна мета заходу – дати можливість молодим людям, які є християнами, зустрітися, познайомитися, побути разом, обмінятися думками та поділитися ідеями, краще пізнати однин одного. Це унікальна подія, яка може для багатьох стати визначальною, підказати подальший шлях», - розповідає голова комісії у справах молоді УГКЦ о. Ростислав Пендюк.
Молоді люди, які приїдуть з інших регіонів, матимуть можливість жити у львівських сім’ях та у спеціальному містечку «Вітру На-Дії». Їх прийматимуть найактивніші парафії УГКЦ Львова.
Усі бажаючі можуть реєструватися на фестиваль за посиланням:
Всеукраїнський фестиваль "Вітер На-Дії" – це з'їзд Вільних, Ініціативних, Творчих, Енергійних, Радісних молодих людей, які через свої вчинки любові запалюють серця інших надією! "Вітер На-Дії" – головна подія літа для молоді, яка прагне розвитку, подія, яка допоможе визначитись, куди йти далі, допоможе знайти нових друзів. "Вітер На-Дії" – це унікальний майданчик духовного розвитку для кожного. "Вітер На-Дії" може змінити тебе!
Як відбувався «Вітер На-Дії» минулого року дивіться [url=https://www.youtube.com/watch?v=ptu5wCPtAMA
]тут[/url]
Деталі: Ірина Максименко, о.Ростислав Пендюк 096 466 99 85, 063 424 50 42.Категорія: Молодь | Переглядів: 1011 | Рейтинг: 0.0/0
Допомога проекту Чернігівський Формат - благодійний внесок

QR-код посилання на сторінку
Скористайтеся програмою для сканування штрих-кодів на телефоні.Всього коментарів: 0
avatar