реклама партнерів:
Головна » 2023 » Липень » 4 » Монумент "Три сестри" у Сеньківці на кордоні Чернігівщини з РФ зняли з обліку пам’яток історії місцевого значення
21:23
Монумент "Три сестри" у Сеньківці на кордоні Чернігівщини з РФ зняли з обліку пам’яток історії місцевого значення
Монумент 30 червня "Монумент дружби народів" у прикордонній Сеньківці, в народі він отримав назву "Три сестри", зняли з обліку пам’яток історії місцевого значення. Про це повідомляє департамент культури і туризму, національностей та релігій Чернігівської ОДА з посиланням на наказ Міністерства культури та інформполітики №354.
Наказ ухвалили, враховуючи рішення експертної комісії з питань обліку об'єктів культурної спадщини міністерства культури. Подання щодо зняття з обліку монумента до міністерства культури 16 травня 2022 року надіслав саме обласний департамент культури.

Нагадаємо, що пункт пропуску "Сеньківка" зруйнований, а монумент "Три сестри" був облаштований, як вогнева позиція росіян. Таку картину побачили журналісти Суспільного рік тому 4 липня 2022 року, коли побували у Сеньківці на Чернігівщині – місці, де сходяться кордони України, Росії та Білорусі. Тоді на цій території майже постійно літали ворожі дрони, які намагалися знайти позиції українських прикордонників.

За повідомленням СуспільнеКатегорія: КУЛЬТУРА | Переглядів: 2602 | Теги: Мінкультури, пам'ятка, три сестри, РФ | Рейтинг: 0.0/0
Допомога проекту Чернігівський Формат - благодійний внесок

QR-код посилання на сторінку
Скористайтеся програмою для сканування штрих-кодів на телефоні.Всього коментарів: 0
avatar