реклама партнерів:
Головна » 2016 » Грудень » 9 » Можливе погіршення якості води, «УкрСіверБуд» розірвав кабель на Масанах
20:03
Можливе погіршення якості води, «УкрСіверБуд» розірвав кабель на Масанах
Можливе погіршення якості води, «УкрСіверБуд» розірвав кабель на Масанах Сьогодні, 9 грудня, близько 13 години відбулося короткострокове відключення насосного обладнання ВНС №2 водозабору «Подусівка». Відключення обладнання сталося з причин, які не залежать від діяльності КП «Чернігівводоканал» через короткострокове неконтрольованого обезструмлення насосів ВНС №2, в результаті чого насоси були зупинені.

Як повідомив головний енергетик КП «Чернігівводоканал», близько 13 години відбулося відключення основного вводу розподільної підстанції (РП-15), яка знаходиться на обслуговуванні ЧМЕМ. В результаті відключення було припинене електропостачання на ВНС №2, яке забезпечується по кабельним мережам, що перебувають на балансі ЧМЕМ Як стало відомо, відключення РП-15 відбулося в результаті пориву кабельної лінії технікою компанії «УкрСіверБуд», яка виконувала роботи в районі Масанів.
В результаті короткострокового відключення, та після автоматичного переключення на резервну схему живлення, відбулося спрацювання автоматики на насосній станції водопроводу що стало причиною закриття та подальшого відкриття засувок станції. Робота насосної станції була зупинена на 6 хвилин.
Через ситуацію, яка виникла не з вини роботи обладнання КП «Чернігівводоканал» відбувся гідравлічний удар, який спричинив появу осаду у воді, що подається до деяких районів міста.
Так, сьогодні, 9 грудня можлива короткострокова поява осаду та помутніння питної води в центральній частині міста, районах Подусівки та Масанів.
Керівництво КП «Чернігівводоканал» приносить вибачення усім абонентам за можливі незручності і сподівається на порозуміння у ситуації що виникла.

Інформаційна служба КП «Чернігівводоканал»Категорія: ЕКОЛОГІЯ | Переглядів: 620 | Теги: УкрСіверБуд, якість води, Чернігівводоканал | Рейтинг: 0.0/0

QR-код посилання на сторінку
Скористайтеся програмою для сканування штрих-кодів на телефоні.Всього коментарів: 0
avatar