реклама партнерів:
Головна » 2024 » Червень » 18 » На Чернігівщині аптека на колесах вже допомогла отримати ліки понад 800 мешканцям віддалених сіл
21:34
На Чернігівщині аптека на колесах вже допомогла отримати ліки понад 800 мешканцям віддалених сіл
На Чернігівщині аптека на колесах вже допомогла отримати ліки понад 800 мешканцям віддалених сіл Щоб надавати якісніші послуги з охорони здоров’я та забезпечити доступ до програми «Доступні ліки» більшій кількості населення області, на Чернігівщині реалізовується проєкт "мобільний аптечний пункт". Ця опція особливо актуальна для прикордонних населених пунктів. Наразі мобільна аптека КП «Ліки Чернігівщини» уже здійснила 15 виїздів. Курсує аптека двічі на тиждень у вівторок та пятницю.
Понад 800 мешканців області змогли скористатися програмою «Доступні ліки» у безпосередній близькості від дому, а також придбати безрецептурні ліки.

Сьогодні аптека на колесах працювала у селах Західного старостинського округу Сосницької громади.

Визначена потреба у виїздах мобільної аптеки в 385 населених пунктів області. Розроблено 75 маршрутів. Уже затверджено 13 маршрутів руху мобільних аптечних пунктів, якими охоплено 38 населених пункти (28 населених пунктів Чернігівського району, 5 – Корюківського та 5 – Ніжинського районів).

У найближчих планах облаштування ще одного автомобіля.

Джерело: Департамент інформаційної діяльності та комунікацій
з громадськістю Чернігівської обласної військової адміністрації
Категорія: СОЦІУМ | Переглядів: 1880 | Теги: ліки, Чернігівщина, здоров'я | Рейтинг: 0.0/0
Допомога проекту Чернігівський Формат - благодійний внесок

QR-код посилання на сторінку
Скористайтеся програмою для сканування штрих-кодів на телефоні.Всього коментарів: 0
avatar