реклама партнерів:
Головна » 2015 » Червень » 2 » На Чернігівщині пройдуть командно-штабні навчання з територіальної оборони
21:40
На Чернігівщині пройдуть командно-штабні навчання з територіальної оборони
На Чернігівщині пройдуть командно-штабні навчання з територіальної оборони За рішенням Президента України – Верховного Головнокомандувача Збройних Сил України протягом травня – червня 2015 року проводитиметься командно-штабне навчання з територіальної оборони. До навчання залучатимуться органи військового управління та підрозділи Збройних Сил України, інших військових формувань та правоохоронних органів, а також голови обласних державних адміністрацій.
У рамках навчання з 5 по 12 червня на території Чернігівської області будуть проведені навчальні збори з практичним призовом військовозобов'язаних до військових частин (підрозділів) територіальної оборони.
У ході навчання буде відпрацьований механізм взаємодії між військовим командуваннями та місцевими державними адміністраціями щодо спільного планування та виконання завдань територіальної оборони.
Передбачено провести заходи щодо оповіщення, збору і комплектування визначених стрілецьких батальйонів, загонів оборони та рот охорони військових комісаріатів і відпрацювати порядок їх застосування в межах областей, районів та міст, де вони формуються.
Також планується вивчити на практиці питання розміщення, організації тилового забезпечення цих підрозділів та управління їх діями під час виконання завдань територіальної оборони за безпосередньою участю місцевих органів державної влади.

За інформацією Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністраціїКатегорія: РІЗНЕ | Переглядів: 1071 | Теги: Чернігівщина, армія, військові навчання | Рейтинг: 0.0/0
Допомога проекту Чернігівський Формат - благодійний внесок

QR-код посилання на сторінку
Скористайтеся програмою для сканування штрих-кодів на телефоні.Всього коментарів: 0
avatar