реклама партнерів:
Головна » 2020 » Жовтень » 20 » На Чернігівщині проводяться випробування безпілотного авіаційного комплексу «Лелека -100»
16:57
На Чернігівщині проводяться випробування безпілотного авіаційного комплексу «Лелека -100»
На Чернігівщині проводяться випробування безпілотного авіаційного комплексу «Лелека -100» На Дніпропетровщині та на Чернігівщині випробувальною бригадою Державного науково-дослідного інституту випробувань і сертифікації озброєння та військової техніки проводяться державні випробування дослідного зразка безпілотного авіаційного комплексу «Лелека -100». Випробувальні польоти проводять спільні екіпажі з числа зовнішніх пілотів від виробника та випробувальної бригади ДНДІ ВС ОВТ, які пройшли відповідну підготовку. Зовнішньотраєкторні вимірювання здійснюються радарною системою MFTR-2100/40.
За програмою Державних випробувань передбачено оцінку аваіційного комплексу в умовах протидії засобів протиповітряної оборони (ППО) та радіоелектронної боротьби (РЕБ).
Довідково:
БпАК «Лелека-100» український військовий багатофункціональний безпілотний літальний апарат, що створений для вирішення завдань з аеророзвідки та визначення точних географічних координат об’єктів у режимі реального часу.
Комплекс розробляється для роботи в умовах складної радіо електронної обстановки, у режимі навмисної постановки радіо завад або блокування систем супутникової навігації. БпАК стійкий до погодних умов та придатний до використання у будь-який час доби, в 2016 р за результатами визначальних відомчих випробувань був допущений до експлуатації в ЗС України.
За результатами випробувань буде прийматись рішення про прийняття безпілотного авіаційного комплексу «Лелека -100» на озброєння Збройних Сил України.

Джерело: Пресслужба Державного науково-дослідного інституту випробувань і сертифікації ОВТ

Категорія: ПОДІЇ | Переглядів: 1073 | Теги: Чернігівщина, безпілотник, випробовування | Рейтинг: 5.0/1
Допомога проекту Чернігівський Формат - благодійний внесок

QR-код посилання на сторінку
Скористайтеся програмою для сканування штрих-кодів на телефоні.Всього коментарів: 0
avatar