реклама партнерів:
Головна » 2018 » Квітень » 5 » На Чернігівщині стартував проект "Рука допомоги"
19:10
На Чернігівщині стартував проект "Рука допомоги"
На Чернігівщині стартував проект У Чернігівській області розпочалося втілення пілотного проекту «Рука допомоги», який реалізується Міністерством соціальної політики України за підтримки Світового банку. Мета проекту — допомогти вимушеним переселенцям та членам малозабезпечених сімей позбутися залежності від соціальних виплат, отримати достойну роботу або заснувати власний бізнес.
Пілотний проект «Рука допомоги» реалізується в Україні з 1 грудня 2016 року в Львівській, Полтавській та Харківській областях. Враховуючи його позитивні напрацювання, Урядом вирішено продовжити строк дії проекту до 31 грудня 2018 року і поширити досвід ще на три регіони: Житомирщину, Донеччину та Чернігівщину. Відтак, в нашій області до проекту долучилася Кіптівська сільська об’єднана територіальна громада.
4 квітня саме її жителі, родини яких мають статус малозабезпечених, та внутрішньо переміщені особи разом з керівництвом громади та старостами взяли участь у розширеному засіданні з представниками служби зайнятості, Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації, управління соціального захисту населення Козелецької райдержадміністрації. Зокрема, на заході були присутні заступник директора обласного центру зайнятості Сергій Роговець, заступник начальника відділу організації сприяння працевлаштуванню обласного центру зайнятості Наталія Сторожева та директор Козелецького районного центру зайнятості Галина Воробей.
Жителів громади ознайомили з умовами участі в проекті, акцентувавши увагу на його перевагах, переліком потрібних для цього документів. Зокрема, йшлося про те, що учасниками можуть бути непрацюючі працездатні громадяни з малозабезпечених сімей та внутрішньо переміщені особи. Їм пропонуються безвідсоткова поворотна фінансова допомога (безвідсотковий кредит) для закупівлі обладнання та матеріалів з метою організації власного бізнесу; допомога в працевлаштуванні, зокрема, на нові робочі місця; участь в оплачуваних громадських роботах.
«Людина, яка отримує соціальну допомогу та тривалий час не працює, втрачає мотивацію до праці і навіть не прагне знайти роботу, - сказав Сергій Роговець і закликав учасників заходу не проґавити шанс змінити своє життя на краще, визначитися з формою участі в пілотному проекті та повернутися до активної трудової діяльності.

Валентина Федусь



Категорія: СОЦІУМ | Переглядів: 880 | Теги: Чернігівщина, працевлаштування, малозабезпечені | Рейтинг: 0.0/0
Допомога проекту Чернігівський Формат - благодійний внесок

QR-код посилання на сторінку
Скористайтеся програмою для сканування штрих-кодів на телефоні.



Всього коментарів: 0
avatar