реклама партнерів:
Головна » 2023 » Червень » 8 » На Чернігівщині встановлюються сенсорні туристичні кіоски
17:01
На Чернігівщині встановлюються сенсорні туристичні кіоски
На Чернігівщині встановлюються сенсорні туристичні кіоски Вони стануть незамінним помічником для любителів подорожей та важливим елементом туристичної інфраструктури області, - інформує Департамент культури Чернігівської ОДА.

Ця ініціатива стала можливою завдяки грантовому проєкту «Чернігівське князівство від 1000-літньої історії до сучасної туристичної промоції», який розробив та реалізовує Департамент культури Чернігівської ОДА та Чернігівський обласний центр розвитку туризму.
Загалом буде встановлено 8 кіосків у різних місцях області, де проходять основні туристичні потоки (Чернігів, Качанівка, Батурин, Ніжин, Сосниця, парк природи «Беремицьке», Новгород-Сіверський та Мена).
Наразі кіоски працюватимуть у тестовому режимі до завершення встановлення мережі. Після чого буде відпрацьовано та налагоджено їх коректну роботу.

P.S. Реалізацію проєкту було розпочато у 2021 р. Кіоски були придбані до повномасштабного вторгнення росії.Категорія: КУЛЬТУРА | Переглядів: 2411 | Теги: туристичні кіоски, Чернігівщина, інфраструктура | Рейтинг: 0.0/0
Допомога проекту Чернігівський Формат - благодійний внесок

QR-код посилання на сторінку
Скористайтеся програмою для сканування штрих-кодів на телефоні.Всього коментарів: 0
omForm">
avatar