реклама партнерів:
Головна » 2020 » Квітень » 24 » На Корюківщині знайшли повітряну кульку з листом, яка прилетіла з Франції
20:39
На Корюківщині знайшли повітряну кульку з листом, яка прилетіла з Франції
На Корюківщині знайшли повітряну кульку з листом, яка прилетіла з Франції Про новину, яка просто викликала приємну посмішку, пишуть на сайті. Прочитайте, і ви теж посміхнетесь. Бо не все так погано у нашому домі.

Красива повітряна кулька приземлилася у лісосмузі за Перелюбом. Місцевих людей дуже здивувала знахідка. Бо там ще й був лист, написаний від руки іноземною мовою.

Сільські поліглоти як не старалися, та не змогли перекласти текст українською. Тож послання передали в київський виш викладачам іноземних мов. Один із них, який володіє французькою, відразу його прочитав.

Як з’ясувалося, лист прилетів в Україну з далекої Франції. У ньому хлопчик 8-10 років з міста Аррас звертався до Святого Миколая, щоб той надіслав йому подарунки. Чомусь він вирішив, що цей дід живе саме в Україні.

Як вдалося повітряній кульці пролетіти дві з половиною тисячі кілометрів, минаючи кордони, і потрапити на Корюківщину – загадка.Категорія: КУЛЬТУРА | Переглядів: 355 | Теги: корюківка, Франція, повітряна куля | Рейтинг: 0.0/0
Допомога проекту Чернігівський Формат - благодійний внесок

QR-код посилання на сторінку
Скористайтеся програмою для сканування штрих-кодів на телефоні.Всього коментарів: 0
avatar