реклама партнерів:
Головна » 2016 » Грудень » 15 » На північному кордоні зафіксовано збільшення пасажирського транспортного потоків
12:27
На північному кордоні зафіксовано збільшення пасажирського транспортного потоків
На північному кордоні зафіксовано збільшення пасажирського транспортного потоків Через державний кордон України у встановленому порядку пропущено 5,5 тис. осіб та 1,4 тис. транспортних засобів, таким чином за добу зафіксовано збільшення пасажирського транспортного потоків на 45% та 27%, відповідно.
Про це повідомив помічник начальника прикордонного загону, начальник прес-служби Олександр Дудко.

До адміністративної відповідальності за порушення правил перебування іноземних громадян та осіб без громадянства в Україні притягнуто 6 осіб, на яких накладено штраф 3400 гривень.
Протягом останньої доби змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою.

На всій ділянці державний кордон охороняється посилено, у пунктах пропуску здійснюється посилений прикордонний контроль. Персонал прикордонного загону забезпечив недоторканність державного кордону України, безперебійну роботу всіх пунктів пропуску та належну безпеку осіб, які перетинають державний кордон.Категорія: РІЗНЕ | Переглядів: 803 | Теги: Кордон, Чернігівщина | Рейтинг: 0.0/0
Допомога проекту Чернігівський Формат - благодійний внесок

QR-код посилання на сторінку
Скористайтеся програмою для сканування штрих-кодів на телефоні.Всього коментарів: 0
avatar