реклама партнерів:
Головна » 2019 » Листопад » 28 » На райдержадміністрації чекає скорочення. Скільки людей у Корюківці підуть на «біржу»?
18:58
На райдержадміністрації чекає скорочення. Скільки людей у Корюківці підуть на «біржу»?
На райдержадміністрації чекає скорочення. Скільки людей у Корюківці підуть на «біржу»? З початку 2020 року держава на 30% зменшує фінансування райдержадміністрацій. Кожній РДА вже доведена гранична чисельність працівників.
susidy.city дізнались, скільки людей вивільнять і скільки залишать у корюківському «білому домі»?

Цапи відбувайли
Не секрет, що до влади в народу ставлення не дуже хороше. Її представників зазвичай звинувачують в усіх негараздах. Вони, можна сказати, є офіційними цапами відбувайлами.

І коли говорять про чергове скорочення держслужбовців, то мало хто співчуває. Усі вони утримуються за рахунок податків громадян, тож — менше службовців, більше коштів у бюджеті, кажуть у таких випадках.

Скільки людей працює в РДА?
У Корюківській райдержадміністрації нині працює 60 людей. Торік було — 94. Отже, минулого року 34 -х скоротили. І це було найчисельніше вивільнення.

Особливо болючим було зменшення штату управління соціального захисту населення. Там лишився 21 працівник. А роботи дуже багато. Бо пільги, державні допомоги, субсидії — це все їхні обов’язки. Нинішнє скорочення цей відділ не торкнеться.

З нового року в Корюківській РДА шестеро людей втратять роботу. Усі працездатного віку, до 50-ти років. Залишиться 54 працівника.

Цю цифру для Корюківської РДА визначив уряд. До речі, для кожного району передбачена своя гранична чисельність.

Наприклад, для Сновського і Семенівського — 50 працівників, Сосницького — 55, Коропського — 56, Городнянського — 59, Менського — 63, Ріпкинського, Ніжинського, Бахмацького, Прилуцького, Новгород-Сіверського — 72.

Загалом в Чернігівській області в районних адміністраціях, починаючи з 2020 року, працюватиме 308 осіб. Людей скоро мають попередити про вивільнення або зміну істотних умов праці.Категорія: СОЦІУМ | Переглядів: 531 | Теги: скорочення, РДА, Корюківка | Рейтинг: 0.0/0
Допомога проекту Чернігівський Формат - благодійний внесок

QR-код посилання на сторінку
Скористайтеся програмою для сканування штрих-кодів на телефоні.Всього коментарів: 0
avatar