реклама партнерів:
Головна » 2018 » Березень » 29 » На території Валу проведено обстеження дерев
21:00
На території Валу проведено обстеження дерев
На території Валу проведено обстеження дерев Спеціалістами разом з активістами відмічено дерева, що підлягають кронуванню, видаленню чи обрізці на частині території парку імені М. Коцюбинського (Вал).
Про це повідомляє Управління житлово-комунального господарства Чернігівської міськради.

Обстеження зелених насаджень на предмет наявності аварійних дерев було проведено 29 березня.
Робота проводилася комісією з обстеження зелених насаджень міста, до якої входять представники КП «Зеленбуд» Чернігівської міської ради, управління ЖКГ, Державної екологічної інспекції. Також до участі в огляді дерев були запрошені активісти ГО «Екомісто», представники екологічної кафедри Національного університету «Чернігівський колегіум» ім. Т.Г. Шевченка та Національного архітектурно-історичного заповідника «Чернігів стародавній», зазначається у повідомленні.

Як відомо, цього року планується проведення капітального ремонту «нижньої» частини Валу. Тож, згадана комісія значну увагу приділила обстеженню зелених насаджень цієї території. Наголошувалося на необхідності збереження, а також лікуванні цінних порід дерев. До речі, у минулі роки дирекція Національного архітектурно-історичного заповідника «Чернігів стародавній» вже запрошувала фахівців з Києва для лікування багаторічних дерев на Валу та Болдиній горі, роботи були проведені успішно.

29 березня за інформацією КП «Зеленбуд» в парку М. Коцюбинського видалено кілька дерев, які були у жахливому стані (аварійні).

Фото Сергія Чернякова, «Чернігів стародавній».

Категорія: ЕКОЛОГІЯ | Переглядів: 686 | Теги: екологи, дерева, Вал | Рейтинг: 0.0/0
Допомога проекту Чернігівський Формат - благодійний внесок

QR-код посилання на сторінку
Скористайтеся програмою для сканування штрих-кодів на телефоні.Всього коментарів: 0
avatar