реклама партнерів:
Головна » 2019 » Січень » 26 » На вихідні до Чернігова: зимова подорож до серця Сіверщини
23:03
На вихідні до Чернігова: зимова подорож до серця Сіверщини
На вихідні до Чернігова: зимова подорож до серця Сіверщини Місто Чернігів, розташоване на півночі України, в першу чергу цікаве туристам своїми пам'ятками часів Київської Русі й Чернігівського князівства, а також Гетьманщини і козацького Чернігівського полку.

За часів середньовіччя та відродження місто Чернігів було одним з головних осередків політико-економічного та соціально-культурного життя сучасної території українців.
До наших часів у місті зберглися п'ять середньовічних храмів, зведених в XI-XIII століттях, які й є головними архітектурними пам'ятками міста. Також у Чернігові чимало пам'яток періоду Гетьманщини в стилі козацького бароко. Більша частина цих будівель формує архітектурні комплекси на Валу, який з часів заснування Чернігова і до початку XX століття був політичним центром міста, і на території заснованих в XI столітті Єлецького і Троїцько-Іллінського монастирів.
Відстань від Києва до Чернігова становить менше 150 кілометрів, тож туди доволі легко можна вибратися у подорож на вихідні. Тим паче, що зимовий Чернігів виглядає просто казково. З Києва до Чернігова можна доїхати на маршрутці чи автобусі, яких за день відправляється доволі багато з різних районів Києва - з Центрального автовокзалу, автостанції "Дарниця", від станції метро Чернігівська, а також від залізничного вокзалу.
Детальніше з графіком руху та місцями відправки краще ознаомитися заздалегідь, адже деякі рейси ходять за розкладом, а деякі - за заповненням. Вартість квитків на автобуси близько 80 грн, на маршрутці - дорожче. В дорозі доведеться провести від 2 до 2,5 годин, залежно від рейсу та місця відправлення.

Джерело: УНІАНКатегорія: КУЛЬТУРА | Переглядів: 213 | Теги: архітектура, Подорож, Чернігів | Рейтинг: 0.0/0

QR-код посилання на сторінку
Скористайтеся програмою для сканування штрих-кодів на телефоні.Всього коментарів: 0
avatar