реклама партнерів:
Головна » 2021 » Серпень » 7 » Новгород-Сіверщина: про ситуацію на мосту через річку Віть
09:07
Новгород-Сіверщина: про ситуацію на мосту через річку Віть
Новгород-Сіверщина: про ситуацію на мосту через річку Віть Майже місяць минув, як ми попереджали критичним матеріялом ситуацію на мосту через річку Віть. Се від Новгорода-Сіверського на лівий берег ОТГ.
На жаль, як склалось традиційно, місцева влада дописування автора сих рядків полишає без відповіді.
" Не помітили"? Так зручно. Інша річ, що з боку вельми "дорогих" для ОТГ владців вчиняти подібним чином не є порядно.
Реагувати треба швидко! Для прикладу-пам'ятаю, як ще років 15 тому на мої критичні статті в "Сіверщині," "Білій Хаті" та " Просвіті" чиновництво Новгород-Сіверщини реагувало оперативно. Мабуть, вищі начальники в області вимагали?Навіть в письмовому вигляді. Тепер вони мовчать, хоча і йдеться завжди про важливе.
Мовиться про те, що сталося на об'єкті 5 серпня 2021 року. Коли піднімаючись на "горе- припоромок мосту, вантажне авто, дякуючи Богові, не відправилось в царство Нептуна!
Але, за словами свідків, пошкодження отримало. Як і міст. І добре, що в мить аварії на мосту не було рибалок.
Разом з тим, ми ще 13 липня попереджали, знайшовш те, що зветься ніжно - дебильним виконанням роботи!
Ми писали, що міст через Віть- се пастка для найближчого часу. Міст- став примітивним халтурним "ерзацем" від пройдисвітів, які зробили повне гівно! І страшенно крутий 45 градусний з'їз- підйом,який дав старт аваріям- се тільки сумний початок.
Хто винен? Влада. Чому? Тому, що за всіх реформацій, децентралізації та іншого штибу " ацій"- ніхто ніколи за 30 років не позбавляв місцеву виконавчу владу контролюючих функцій. Інша річ, що наразі все всім пофіг!
Отож, замість " непомітили"- бийте тривогу " в бубен"! Примушуйте будівельників повернути гроші ,або взятися за перероблення халтури.
Як не прикро, але маємо констатувати, що такого штибу речі, як авантюра зі спортивною залою ( літній кінотеатр!), втрата дитячого табору в Биринському лісі, ремонти мостів через Віть та Десну- се сумний виклик Новгород-Сіверській владі.
І він наводить зовсім не на оптимістичні висновки. Оскільки йдеться про реальну втрату КЕРОВАНОСТІ процесами в громаді!?

Борис ДомоцькийКатегорія: ЕКОЛОГІЯ | Переглядів: 2049 | Теги: Віть, Річка, Домоцький Борис, Новгород-Сіверський | Рейтинг: 0.0/0
Допомога проекту Чернігівський Формат - благодійний внесок

QR-код посилання на сторінку
Скористайтеся програмою для сканування штрих-кодів на телефоні.Всього коментарів: 0
avatar