реклама партнерів:
Новий керівник Управління ДСНС у Чернігівській області - 29 Червня 2015 - Чернігівський ФОРМАТ - Актуальні новини Чернігова - Новини Чернігова | Події в Чернігові: політика, економіка, аналітика, культура, екологія, туризм | Чернігівські відеоновини | Чернігівcька преса
Головна » 2015 » Червень » 29 » Новий керівник Управління ДСНС у Чернігівській області
19:14
Новий керівник Управління ДСНС у Чернігівській області
Новий керівник Управління ДСНС у Чернігівській області 27 червня у Чернігові Голова Державної служби України з надзвичайних ситуацій Микола Чечоткін у присутності голови обласної державної адміністрації Валерія Куліча представив керівному складу оперативно-рятувальної служби Чернігівщини нового начальника обласного Управління ДСНС України полковника служби цивільного захисту Бреуса Юрія Володимировича, який призначений на дану посаду наказом Голови ДСНС України від 26 червня 2015 року №341 і до нині працював заступником начальника цього ж Управління з питань реагування на надзвичайні ситуації.

Під час заходу Голова ДСНС України Микола Чечоткін зазначив:
— У нашій службі є проблеми із забезпеченням особового складу бойовим одягом, спорядженням та пожежно-рятувальною технікою. Потребує підвищення й рівень заробітної плати рятувальників. Всі ці питання ми обов’язково будемо вирішувати. З цим я звертаю увагу керівників підрозділів на те, що покращити ситуацію також можна шляхом заробляння коштів за рахунок надання передбачених чинним законодавством платних послуг, аварійно-рятувального обслуговування об’єктів на договірних засадах та систем раннього виявлення надзвичайних ситуацій, участі у регіональних програмах розвитку тощо. У цьому питанні є підтримка з боку голови Чернігівської облдержадміністрації.
Окрім того, Микола Чечоткін підкреслив, що пріоритетним завданням служби є забезпечення готовності сил і засобів до реагування на надзвичайні ситуації різного характеру й націлив керівний склад на чітке і професійне виконання посадових обов’язків та поважне ставлення до підлеглих.

Вітаючи нового керівника чернігівських рятувальників, голова Чернігівської облдержадміністрації Валерій Куліч наголосив:
— У нашій країні зараз непростий час і ми всі разом повинні забезпечити надійну безпеку життєдіяльності населення. Ми стоймо на порозі адміністративно-територіальної реформи та відповідних змін до Конституції України. В області прийнятий перспективний план розвитку територіальної громади. Виконання завдань Президента України з максимальної віддачі повноважень на місцевий рівень дозволить вирішити і ряд питань щодо забезпечення матеріально-технічної бази пожежно-рятувальних підрозділів Чернігівщини за рахунок посилення місцевих бюджетів. Зараз, у зв’язку з перерозподілом надходжень, на рахунках селищних і сільських рад області знаходиться близько 60-ти млн. гривень. Ми відпрацюємо питання, щоб частину зазначених коштів направити на підвищення рівня оснащення рятувальників, адже деякі масштабні пожежі, що мали місце, показали необхідність як в цьому, так і створенні відповідного матеріального резерву.

У свою чергу полковник Бреус висловив вдячність керівництву ДСНС України та Чернігівської облдержадміністрації за довіру та запевнив, що всі поставлені перед рятувальниками завдання будуть виконані якісно, вчасно й професійно.

За інформацією прес-служби Управління ДСНС у Чернігівській області$IMAGE32$
Категорія: РІЗНЕ | Переглядів: 1018 | Теги: Бреус Юрій, ДСНС, Чернігівщина | Рейтинг: 0.0/0
Допомога проекту Чернігівський Формат - благодійний внесок

QR-код посилання на сторінку
Скористайтеся програмою для сканування штрих-кодів на телефоні.Всього коментарів: 0
avatar