реклама партнерів:
Головна » 2015 » Червень » 10 » Новим начальником культури стане просвітянин Василь Чепурний?
18:09
Новим начальником культури стане просвітянин Василь Чепурний?
Новим начальником культури стане просвітянин Василь Чепурний? "Новим директором Департаменту культури, туризму, національностей та релігії Чернігівської облдержадміністрації може бути призначений нинішній голова Чернігівської організації Всеукраїнського товариства «Просвіта» ім. Тараса Шевченка Василь Чепурний.
Про це редакції щойно стало відомо з компетентних джерел облдержадміністрації, пишуть на сайті Суспільний кореспондент

"Нагадаємо, що 28 травня сесія Чернігівської обласної ради проголосувала за призначення Сергія Мойсієнка директором Чернігівського обласного академічного музично-драматичного театру імені Т.Шевченка, який до цього обіймав посаду директора Департаменту культури, туризму, національностей та релігії.
Додамо, що останнім часом йде запекла міжусобна боротьба з різних питань між Чепурним та Мойсієнком. Останній навіть подав до суду позов на Чепурного щодо оприлюднення в засобах масової інформації неправдивих, за твердженням позивача, відомостей про нього.
Отже, як бачимо, пристрасті лише розгортаються…
Сам Василь Чепурний отриману інформацію поки що не коментує", зазначають на сайті Суспільний кореспондент

Василь Чепурний на сайті Сіверщина відповів: "Тож тепер мій коментар: Без мене мене женили - мене дома не було... "Категорія: КУЛЬТУРА | Переглядів: 1291 | Теги: Василь Чепурний, Суспільний кореспондент, культура | Рейтинг: 1.0/1
Допомога проекту Чернігівський Формат - благодійний внесок

QR-код посилання на сторінку
Скористайтеся програмою для сканування штрих-кодів на телефоні.Всього коментарів: 0
avatar