реклама партнерів:
Головна » 2021 » Липень » 18 » Обласний педагогічний ліцей для обдарованої молоді невдовзі набуде високого статусу наукового закладу
19:47
Обласний педагогічний ліцей для обдарованої молоді невдовзі набуде високого статусу наукового закладу
Обласний педагогічний ліцей для обдарованої молоді невдовзі набуде високого статусу наукового закладу І для цього є всі підстави та позитивні напрацювання, яких добився викладацький колектив обласного педагогічного ліцею для обдарованої сільської молоді Чернігівської обласної ради за майже 27 років своєї діяльності на чолі із беззмінним директором закладу, заслуженим працівником освіти України Ганною Коломієць.

Починаючи з 1994 року (часу створення), ліцей надає профільне гуманітарне, фізико-математичне, біолого-хімічне навчання для талановитих учнів 10-х та 11-х класів сільських та селищних шкіл Придесення. Окрім того, заклад освіти є опорним для слухачів курсів обласного інституту післядипломної педагогічної освіти ім. К.Д. Ушинського...

Проте ліцей вже «переріс» академічний рівень та, завдяки креативним ініціативам директорки, її колегам-педагогам, серед яких освітяни вищих категорій, в тому числі 13 кандидатів наук та один доктор наук, а також своїм багатьом учням і випускникам, поступово рухається до набуття «наукового» статусу. З цією метою заклад вже пройшов позаплановий аудит управління Державної служби якості освіти в області та готує відповідні документи для зміни статусу на розгляд та затвердження депутатським корпусом обласної ради.

Саме ця тема була сьогодні в центрі уваги під час робочих відвідин педагогічного ліцею першим заступником голови обласної ради Ніною Лемеш, в ході яких було розглянуто ситуацію з підготовкою документів до набуття нового статусу та питання стосовно готовності освітнього закладу до нового навчального року.

Ніна Лемеш ознайомилася із ходом проведення ремонтних робіт, станом забезпечення навчальних аудиторій та класів оргтехнікою, умовами праці членів трудового колективу, обговорила із директоркою ліцею Ганною Коломієць інші проблемні питання, які вимагають вирішення, в тому числі і на рівні обласної ради.

Відділ інформаційного забезпечення
виконавчого апарату Чернігівської обласної ради
Категорія: СОЦІУМ | Переглядів: 402 | Теги: Чернігівщина, педагогічний ліцей, Ніна Лемеш, молодь | Рейтинг: 0.0/0
Допомога проекту Чернігівський Формат - благодійний внесок

QR-код посилання на сторінку
Скористайтеся програмою для сканування штрих-кодів на телефоні.Всього коментарів: 0
avatar