реклама партнерів:
Головна » 2016 » Грудень » 10 » Польські медсестри планують стажуватися у Чернігівському онкодиспансері
18:43
Польські медсестри планують стажуватися у Чернігівському онкодиспансері
Польські медсестри планують стажуватися у Чернігівському онкодиспансері Чернігівські онкогінекологи плідно працювали в Польщі. У межах чотириденного (29 листопада - 2 грудня) візиту до Варшавського Університету ім. Марії Склодовської-Кюрі лікарі ознайомилися із системою охорони здоров’я Польщі, діяльністю медичних закладів та відмітили потужний рівень напрацювань онкогінекологічної ланки медицини та можливостей діагностики.

Як відомо, найголовніша перевага Університету в тому, що він готує популярні, відповідні до сучасного ринку праці освітні напрямки, серед яких і охорона здоров’я, зокрема управління та робота в медичних закладах, догляд за літніми людьми, рятувальна медицина тощо. Навчальний заклад також активно впроваджує інтенсифікацію обміну професорсько-викладацького складу і студентів із зарубіжними центрами.
Як зазначив головний лікар Чернігівського обласного онкологічного закладу Валерій Зуб, така співпраця є досить ефективною, адже медицина не стоїть на місті, вона постійно розвивається. І якщо ти прагнеш бути фахівцем з великої літери, ти постійно маєш розширювати медичний обрій: опановувати кращий досвід, сучасні технології, новітні методики. Зокрема йшла мова про двосторонній обмін досвідом.
Наразі відомо, що відбудеться стажування медичних сестер Польщі на базі Чернігівського обласного онкодиспансеру. Питання терміну – в опрацюванні.

За інформацією Чернігівського обласного онкодиспансеруКатегорія: СОЦІУМ | Переглядів: 478 | Теги: онкодиспансер, Польща, стажування | Рейтинг: 0.0/0

QR-код посилання на сторінку
Скористайтеся програмою для сканування штрих-кодів на телефоні.Всього коментарів: 0
avatar