реклама партнерів:
Посол Канади прокоментував створення "Нацональних дружин" - 1 Лютого 2018 - Чернігівський ФОРМАТ - Актуальні новини Чернігова - Новини Чернігова | Події в Чернігові: політика, економіка, аналітика, культура, екологія, туризм | Чернігівські відеоновини | Чернігівcька преса
Головна » 2018 » Лютий » 1 » Посол Канади прокоментував створення "Нацональних дружин"
13:58
Посол Канади прокоментував створення "Нацональних дружин"
Посол Канади прокоментував створення Роман Ващук наголосив, що єдиним легітимним органом для підтримання правопорядку в Україні є Національна поліція.

Посол Канади в Україні Роман Ващук заявив, що єдиним легітимним органом для підтримання правопорядку в Україні є Національна поліція. Про це повідомляє УНІАН

"З нею ми працюємо, тому ми три роки в неї вкладаємо, вона якраз змінюється для того, щоб краще забезпечувати спілкування з суспільством, краще забезпечувати безпеку на дорогах, приймаються нові закони. Люди тренуються та набираються сили", - сказав Ващук, коментуючи створення громадської організації "Національні дружини".

За словами посла, громадські об’єднання існують у всьому світі, але створення "партійно-політичних громадських об’єднань", що хочуть займатися наведенням громадського правопорядку, але — "це не той шлях".

"Тому я абсолютно підтримую думку про монополію саме Нацполіції, монополію держави на застосування сили, якщо потрібно - і проти тих, які мають невиправдані претензії до своїх співгромадян", — наголосив посол.

Нагадаємо, що політична партія "Національний корпус" 28 січня провела присягу представників своєї організації "Національні дружини", метою якої є "забезпечення порядку на вулицях українських міст". Як заявили в організації, таким чином вони відзначили рік свого існування.

30 січня міністр внутрішніх справ Арсен Аваков заявив, що не дозволить, аби громадська організація «Національні дружини» позиціонувала себе як альтернативне парамілітарне формування, й наголосив, що в Україні є державна монополія на застосування насильства, що належить правоохоронним органам.Категорія: СОЦІУМ | Переглядів: 591 | Теги: національна поліція, Роман Ващук, національні дружина | Рейтинг: 0.0/0
Допомога проекту Чернігівський Формат - благодійний внесок

QR-код посилання на сторінку
Скористайтеся програмою для сканування штрих-кодів на телефоні.Всього коментарів: 0
avatar