реклама партнерів:
Головна » 2021 » Серпень » 14 » Презентація довідника «Чернігівщина: 30 років незалежності України. Керівна еліта»
06:23
Презентація довідника «Чернігівщина: 30 років незалежності України. Керівна еліта»
Презентація довідника «Чернігівщина: 30 років незалежності України. Керівна еліта» 16 серпня в залі засідання Президії Чернігівської обласної ради відбудеться презентація довідника за авторством Борця за незалежність України у XX столітті Сергія Соломахи «Чернігівщина: 30 років незалежності України. Керівна еліта». Редактор видання – Сергій Крамаренко, голова постійної комісії з питань розвитку і реформування місцевого самоврядування, децентралізації та європейської інтеграції Чернігівської обласної ради. Консультант – Сергій Бутко, представник Українського інституту національної пам’яті.

Довідник підготовлено до 30-річчя проголошення Акту незалежності України з метою висвітлення процесу формування керівної еліти Чернігівщини у 1990–2020 роках. Видання призначене для істориків, краєзнавців, політиків, посадових осіб державної влади та місцевого самоврядування та всіх, хто цікавиться історією та сьогоденням Чернігово-Сіверщини.

Видання здійснено Чернігівською обласною організацією Всеукраїнського товариства «Просвіта» імені Тараса Шевченка за сприяння політичних партій «РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА» та «НАРОДНИЙ РУХ УКРАЇНИ».

На презентацію запрошенні керівники органів місцевого самоврядування та державної влади: голова Чернігівської обласної ради Олена Дмитренко, голова Чернігівської обласної державної адміністрації В’ячеслав Чаус, заступник голови Чернігівської обласної ради Дмитро Блауш.

Місце проведення: зал засідань Президії Чернігівської обласної ради за адресою: м. Чернігів, пр. Миру, 43 (6 поверх)
Початок заходу: 14:00

Чернігівська обласна організація
Всеукраїнського товариства «Просвіта» імені Тараса Шевченка
Категорія: СОЦІУМ | Переглядів: 1654 | Теги: Чернігівщина, Сергій Соломаха, довідник, керівна еліта | Рейтинг: 0.0/0
Допомога проекту Чернігівський Формат - благодійний внесок

QR-код посилання на сторінку
Скористайтеся програмою для сканування штрих-кодів на телефоні.Всього коментарів: 0
avatar