реклама партнерів:
Головна » 2018 » Червень » 6 » Пришкільні табори на стародавньому Дитинці
19:38
Пришкільні табори на стародавньому Дитинці
Пришкільні табори на стародавньому Дитинці Минулого тижня у Чернігові розпочалися пришкільні табори та майданчики. Відтак, щодня по кілька груп школярів приходять у Національний архітектурно-історичний заповідник «Чернігів стародавній» з метою ознайомлення з минулим Чернігова.

Дівчатка та хлопчики також цікавляться виставками «Корони світу» та «Світ пізнання».

Нагадуємо, наприкінці лютого в заповіднику відкрилася унікальна експозиція «Корони світу», де представлені вінці та корони не тільки різних країн, але й різних континентів і епох. На виставці-ретроспективі головних символів влади минулих епох зібрані вінці, корони, головні убори духовних та світських лідерів різних країн світу, зниклих цивілізацій.

18 травня в Національному заповіднику «Чернігів стародавній» відкрилася експозиція, яка складається з двох частин: анімалістичні картини відомого українського графіка, художника-анімаліста Геннадія Глікмана і дитяча іграшка із колекції київського колекціонера Вячеслава Преподобного.

Школярі з інтересом слухають розповіді наукових співробітників Національного архітектурно-історичного заповідника «Чернігів стародавній» про архітектурні споруди міста, його історію та легенди.

Фото Сергія Чернякова, «Чернігів стародавній».Категорія: КУЛЬТУРА | Переглядів: 591 | Теги: вал, пришкільні табори, Чернігів стародавній | Рейтинг: 0.0/0
Допомога проекту Чернігівський Формат - благодійний внесок

QR-код посилання на сторінку
Скористайтеся програмою для сканування штрих-кодів на телефоні.Всього коментарів: 0
avatar