реклама партнерів:
Про забудову Стрижня - 12 Червня 2015 - Чернігівський ФОРМАТ - Актуальні новини Чернігова - Новини Чернігова | Події в Чернігові: політика, економіка, аналітика, культура, екологія, туризм | Чернігівські відеоновини | Чернігівcька преса
Головна » 2015 » Червень » 12 » Про забудову Стрижня
18:32
Про забудову Стрижня
Про забудову Стрижня Візит до Чернігова 04.06.2015 міністра екології та природних ресурсів України І. Шевченко відзначився обговоренням проблеми забудови берега р. Стрижень.
Водночас всі підняті питання вже були у полі зору органів прокуратури області ще з часів відведення земельної ділянки управлінню капітального будівництва Чернігівської міської ради та ПП «Геліодор» під забудову.
Встановлено, що прийнятими Чернігівською міською радою 12.04.2005 та 16.09.2010 рішеннями, якими вищевказаним підприємствам у користування надано земельні ділянки площею 1,7 га для будівництва групи житлових будинків з об’єктами соціального призначення біля р. Стрижень, грубо порушено вимоги земельного та екологічного законодавства.
Зазначені факти стали підставою для звернення прокурора до суду з вимогами повернути земельну ділянку. Для дачі пояснень прокурор залучав посадовців вищезазначених контролюючих органів як спеціалістів під час розгляду справи.
Через непослідовну та пасивну позицію цих органів вимоги прокурора не були підтримані судами вищих інстанцій.
Підставою для відмови прокурору у позові про надання земельної ділянки управлінню капітального будівництва міськради, підрядником по забудові якої виступило ТОВ «Житлобудсервіс», став виданий вже після її відведення висновок Держуправління охорони навколишнього природного середовища Чернігівщини, яким забудові р. Стрижень фактично надано «зелене світло».
За фактом самовільного зайняття земельної ділянки ТОВ «Житлобудсервіс» прокуратурою міста розпочато кримінальне провадження, досудове розслідування по якому триває.
Таким чином, органами прокуратури за власної ініціативи вжито вичерпних заходів до усунення порушень земельного та природоохоронного законодавства, які за потурання органів екології не знайшли підтримки у суді.

За матеріалами прес-служби прокуратури Чернігівської області.Категорія: ЕКОЛОГІЯ | Переглядів: 861 | Теги: екологія, забудова, Стрижень | Рейтинг: 0.0/0
Допомога проекту Чернігівський Формат - благодійний внесок

QR-код посилання на сторінку
Скористайтеся програмою для сканування штрих-кодів на телефоні.Всього коментарів: 0
avatar