реклама партнерів:
Головна » 2016 » January » 10 » Прокуратура не погодилася із земельною щедрістю Чернігівської РДА
10:06
Прокуратура не погодилася із земельною щедрістю Чернігівської РДА
Прокуратура не погодилася із земельною щедрістю Чернігівської РДА Прокуратурою виявлено факт нераціонального та безгосподарського використання земельної ділянки сільськогосподарського призначення в Чернігівському районі

Так, розпорядженням райдержадміністрації суб’єкту господарювання ще у 2012 році надано дозвіл на розроблення документації щодо передачі в оренду понад 106 га ріллі вартістю 1,6 млн грн строком на 25 років для ведення особистого селянського господарства фізичній особі.

Крім того, іншим розпорядженням цій же особі надано дозвіл на розробку документації щодо передачі в оренду для ведення особистого селянського господарства ще понад 300 га ріллі вартістю 4,3 млн грн.

При цьому варто зазначити, що площа земельної ділянки, яка надається для ведення особистого селянського господарства, відповідно до вимог законодавства не повинна перевищувати 2 га, за виключенням отримання земельної частки (паю) членами колишніх колективних сільськогосподарських підприємств.

Таким чином, надання дозволів на розробку документації щодо набуття в оренду земельних ділянок загальною площею понад 400 га для особистого селянського господарства прямо суперечить закону.

На усунення вказаних порушень прокурором подано позов до Чернігівського окружного адміністративного суду про скасування розпоряджень райдержадміністрації та повернення ділянок розпоряднику земель.

Джерело: Час ЧернігівськийКатегорія: СОЦІУМ | Переглядів: 800 | Теги: Чернігівська РДА, прокуратура, земельні ділянки | Рейтинг: 0.0/0
Допомога проекту Чернігівський Формат - благодійний внесок

QR-код посилання на сторінку
Скористайтеся програмою для сканування штрих-кодів на телефоні.Всього коментарів: 0
avatar