реклама партнерів:
Головна » 2016 » Січень » 2 » Прокуратура вимагає збільшити орендну плату за використання земель
10:46
Прокуратура вимагає збільшити орендну плату за використання земель
Прокуратура вимагає збільшити орендну плату за використання земель Прокуратурою області з метою захисту економічних інтересів держави постійно контролюється стан сплати обов’язкових платежів до бюджету.

Не дивлячись на вимоги Закону України «Про запобігання фінансової катастрофи та створення передумов для економічного зростання в Україні» та ст. 288 Податкового кодексу України, якими встановлено розмір орендної плати за землю від 3 до 8 відсотків від її нормативної грошової оцінки, тривалий час недобросовісні сільськогосподарські виробники продовжують сплачувати значно менші кошти до бюджету.

Як встановлено, на території Бахмацького району підприємець, в обробітку якого перебуває понад 4 тис га землі, сплачує лише 1 відсоток від її нормативної грошової оцінки. На вимоги розпорядника землі Головного управління Держгеокадастру в області про приведення до встановленого законодавством розміру орендної плати (4 відсотки) змінювати умови договору відмовився.
У результаті таких дій місцевий бюджет втрачає сотні тисяч гривень.

На усунення вказаних порушень прокурором до господарського суду області заявлено позовну заяву про перегляд орендної плати за землю та встановлення її в передбаченому законодавством розмірі.

Відділ організації прийому громадян,
розгляду звернень, запитів, зв’язків
з громадськістю та засобами масової інформації
прокуратури області
Категорія: РІЗНЕ | Переглядів: 1036 | Теги: Чернігівщина, прокуратура, земельна ділянка | Рейтинг: 0.0/0
Допомога проекту Чернігівський Формат - благодійний внесок

QR-код посилання на сторінку
Скористайтеся програмою для сканування штрих-кодів на телефоні.Всього коментарів: 0
omForm">
avatar