реклама партнерів:
Головна » 2018 » April » 6 » Рівень води в річці Десні в межах Чернігова піднімається щодня
19:07
Рівень води в річці Десні в межах Чернігова піднімається щодня
Рівень води в річці Десні в межах Чернігова піднімається щодня Рівень води в Десні в межах міста Чернігова за минулу добу піднявся на 20 см. Такі дані повідомляє відділ з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Чернігівської міської ради.
На 8 годину 6 квітня рівень води в Десні складав 411 см над «0» поста.

Рівнем виходу води з Десни на заплави без шкоди житловим будівлям вважається 680 см над «0» поста. Відмітка рівня води, при якій починається затоплення окремих ділянок міста – 700 см. Рівнем, на якому вода досягає верху піщаної коси на міському пляжі «Золотий берег» і виходить на рівнинні ділянки, є 555 см над «0» поста.

Оновлені дані будуть повідомлятися кожного дня, поки вірогідність подальшого підвищення рівня води в Десні не мине.

Вода у річці Стрижень на сьогодні знаходиться на рівні, на якому була до підвищення, і загрози будівлям та мешканцям вже не являє. Тривають роботи з відкачування води з підвалів.

Довідково:
Номер телефону міського колл-центру, на який чернігівці можуть повідомляти й про випадки підтоплення житлового сектору – (0800) 50-93-50.
Телефон багатоканальний, прийом дзвінків цілодобовий, дзвінки безкоштовні в т. ч. з мобільних телефонів.

Прес-служба Чернігівської міської радиКатегорія: ЕКОЛОГІЯ | Переглядів: 683 | Теги: розлив, Чернігів, річка Десна | Рейтинг: 0.0/0
Допомога проекту Чернігівський Формат - благодійний внесок

QR-код посилання на сторінку
Скористайтеся програмою для сканування штрих-кодів на телефоні.Всього коментарів: 0
avatar