реклама партнерів:
Головна » 2021 » Лютий » 16 » Щодоби з вулиць Чернігова вивозять 3,5 тисячі кубометрів снігу
18:18
Щодоби з вулиць Чернігова вивозять 3,5 тисячі кубометрів снігу
Щодоби з вулиць Чернігова вивозять 3,5 тисячі кубометрів снігу Під час ранкової наради, 16 лютого, директор КП «АТП 2528» Руслан Волок доповів про стан розчистки та вивезення снігу у місті. На сьогоднішній день підприємство вивозить його щодоби три з половиною тисячі кубометрів. Орієнтовно, щоб вивезти сніг з усіх вулиць міста від бордюру до бордюру знадобиться десь три тижні.

За цей час, імовірно, сніг випаде ще не раз. Тому для більш раціональної та ефективної роботи підприємство розробило план, за яким першочергово вивозиться сніг з більш вузьких вулиць, у центральній частині міста. А на більш широких - як, наприклад вул. Рокосовського та Незалежності - розширяють межі проїзду, підгортають сніг до газонів, але поки не вивозять. До прикладу, сьогодні комунальна техніка працює в районі вокзалу, по проспекту Миру від пр-ту Перемоги до Красної площі з обох боків, на вулицях Преображенській, П'ятницькій та інших. Завтра за планом робота на вул. Полуботка, вул. Шевченка, вул. Пушкіна. Там, де неможливо навіть проїхати і прочистити якщо машини стоять - сніг вивозиться.

Відвалами ж та щітками розчищаються всі вулиці, вказані в комунальному замовленні. Також робота з чистки снігу підприємством зараз проводиться й у приватному секторі. За словами Руслана Волока, 90% приватного сектору хоч разово вже пройшли. Розроблений відповідний план, до якого входить 29 маршрутів по приватному сектору.

- Це для нашого підприємства вперше, щоб ми пройшлись майже по всьому приватному сектору. Ми самі вчимося, вивчаємо деякі вулиці, яких навіть немає в навігаторах, - зазначив Руслан Волок.

Так само триває робота ЖЕКів, які розчищають у дворах проїзди для автомобілів і проходи по тротуарах. Складені графіки роботи техніки. Зараз знаходять можливість розчищати парковки, додав керівник управління ЖКГ міста Ярослав Куц.

Міський голова Владислав Атрошенко наголосив, що пріоритетом - дорогами, на яких потрібно розчищати сніг першочергово - були і залишаються шляхи до лікарень, поліклінік, садочків, закладів освіти та громадських місць.

Джерело: прес-служба Чернігівської міської радиКатегорія: РІЗНЕ | Переглядів: 17172 | Теги: вулиці, сніг, Чернігів | Рейтинг: 0.0/0
Допомога проекту Чернігівський Формат - благодійний внесок

QR-код посилання на сторінку
Скористайтеся програмою для сканування штрих-кодів на телефоні.Всього коментарів: 0
avatar