реклама партнерів:
Головна » 2016 » January » 16 » Сніг на чернігівському Валу прибирали американською технікою
20:33
Сніг на чернігівському Валу прибирали американською технікою
Сніг на чернігівському Валу прибирали американською технікою Несподіваний снігопад сьогодні випав у Чернігові. Всі доріжки замело на стародавньому Валу.
Але, працівники Національного архітектурно-історичного заповідника «Чернігів стародавній» досить швидко впоралися із сніговими кучугурами. Допоміг снігоочищувач американського виробництва, придбаний ще у 2007 році. Він гарно працює і прибирає не лише сухий, а також і мокрий сніг.
Знадобилося лише півгодини працівникам музейної установи, щоб «визволити» від снігу на Валу архітектурні споруди: Борисоглібського собору (ХІІ ст.) та Колегіуму (ХVІІ-ХVІІІ ст.), а також очистити доріжки для відвідувачів заповідника.

Чернігівці, приходьте на Вал! Для шанувальників старовини та мистецтва у нас цікаві експозиції, залюбки розкажемо про історію міста та його архітектурні шедеври. Ми працюємо щодня з 9.00 до 17.00.

Наукові співробітники Національного архітектурно-історичного заповідника «Чернігів стародавній».Категорія: КУЛЬТУРА | Переглядів: 820 | Теги: Чернігів стародавній, Вал, сніг | Рейтинг: 5.0/1
Допомога проекту Чернігівський Формат - благодійний внесок

QR-код посилання на сторінку
Скористайтеся програмою для сканування штрих-кодів на телефоні.Всього коментарів: 0
avatar