реклама партнерів:
Головна » 2024 » Липень » 5 » Суд підтвердив, що УПЦ не має правових підстав перебувати на території Єлецького монастиря
21:00
Суд підтвердив, що УПЦ не має правових підстав перебувати на території Єлецького монастиря
Суд підтвердив, що УПЦ не має правових підстав перебувати на території Єлецького монастиря Постановою Північного апеляційного господарського суду у справі від 04. 07. 2024 позов Національного архітектурно-історичного заповідника «Чернігів стародавній» задоволено в повному обсязі. Також було скасовано рішення господарського суду Чернігівської області від 15. 01. 2024 у справі за позовом Заповідника до Управління Чернігівської єпархії УПЦ про забов’язання повернути майно та усунути перешкоди у користуванні майном шляхом виселення (комплекс споруд Єлецького монастиря).

По вказаній справі третьою особою, яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору на стороні Заповідника «Чернігів стародавній» було Міністерство культури та інформаційної політики України. На стороні Управління єпархії УПЦ третьою особою був Свято-Успенський Єлецький жіночий монастир Чернігівської єпархії УПЦ.

Таким чином, суд підтвердив, що Управління Чернігівської єпархії УПЦ не має правових підстав перебувати на території Єлецького монастиря.

За повідомленням Міністерства культури та інформаційної політики УкраїниКатегорія: ПОДІЇ | Переглядів: 1327 | Теги: УПЦ МП, Чернігів стародавній, суд, Єлецький монастир | Рейтинг: 0.0/0
Допомога проекту Чернігівський Формат - благодійний внесок

QR-код посилання на сторінку
Скористайтеся програмою для сканування штрих-кодів на телефоні.Всього коментарів: 0
avatar