реклама партнерів:
Головна » 2021 » Грудень » 25 » Сумна звістка. Упокоївся на 50-му році життя ігумен Марк (Лугановський)
19:31
Сумна звістка. Упокоївся на 50-му році життя ігумен Марк (Лугановський)
Сумна звістка. Упокоївся на 50-му році життя ігумен Марк (Лугановський) На 50 році життя від наслідків коронавірусної хвороби упокоївся ігумен Марк (Лугановський) Mark Luganovsky, настоятель парафії на честь преподобного Олексія, чоловіка Божого, в м. Мена Чернігівської області, на сторінці facebook пише Євстратій Зоря (архієпископ Чернігівський).

Ігумен Марк (в миру - Олексій Михайлович Лугановський) народився 18 квітня 1972 року в с. Землянка Глухівського району на Сумщині.
Закінчив Чернігівську середню школу №4 та СПТУ №10. Ще в шкільні роки став відвідувати богослужіння. Пройшов навчання у Чернігівському духовному училищі.
1 квітня 2002 року єпископом Чернігівським і Ніжинським Никоном рукоположений у сан священика (целібат).
14 березня 2003 р. пострижений у чернецтво з іменем Марк.
Ієромонах Марк ніс різні послухи на парафіях Чернігівщини. З 2006 року - настоятель парафії преподобного Олексія в м. Мена. У квітні 2008 року возведений у сан ігумена. До квітня 2017 року був також благочинним Менського району.
2020 року з благословення Блаженнійшого Митрополита Епіфанія нагороджений правом носити за богослужінням палицю.
Царство Небесне і вічний спокій новопреставленому ігумену Марку!

Додамо, Марк Лугановський був одним з перших рухівців на Чернігівщині, активістом чернігівського СНУМу (тоді, на початку 90-х років ми називали його Петлюрою...).
Вічна йому пам'ять! Співчуття рідним і близьким!Категорія: ПОДІЇ | Переглядів: 2642 | Теги: ігумен, Чернігівщина, Марк Лугановський, Співчуття | Рейтинг: 0.0/0
Допомога проекту Чернігівський Формат - благодійний внесок

QR-код посилання на сторінку
Скористайтеся програмою для сканування штрих-кодів на телефоні.Всього коментарів: 0
avatar