реклама партнерів:
Головна » 2020 » Листопад » 20 » У Чернігівській міськраді визначилися з секретарем, заступниками міського голови, виконкомом
21:15
У Чернігівській міськраді визначилися з секретарем, заступниками міського голови, виконкомом
У Чернігівській міськраді визначилися з секретарем, заступниками міського голови, виконкомом Секретарем Чернігівської міської ради VIII скликання в результаті таємного голосування обрали Олександра Ломако, кандидатуру якого запропонував міський голова Владислав Атрошенко. Це одне з питань порядку денного першої сесії Чернігівської міської ради восьмого скликання, яка відбулася сьогодні, 20 листопада.

Відповідно до протоколу лічильної комісії, за таке призначення проголосувало 30 депутатів, проти – 6 депутатів, один бюлетень був визнаний недійсним. Відмовилися брати участь у голосуванні, тобто не отримали бюлетені, 6 депутатів міської ради.

Під час розгляду другого питання депутати міської ради затвердили кандидатури заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради та заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради – керуючого справами виконкому. Ними стали Олександр Атрощенко та Сергій Фесенко відповідно. «За» таке рішення проголосував 41 депутат міськради.

Міський голова зауважив, що цих керівників усі знають з попереднього скликання. Ці кандидати вчора були представлені ним усім представникам фракцій політичних партій і в кожного була можливість поспілкуватися з ними.

На пленарному засіданні депутати міської ради проголосували також за утворення виконавчого комітету Чернігівської міської ради VIII скликання та затвердження його персонального складу. До нього увійшли загалом 7 осіб. А саме: Владислав Атрошенко, Олександр Ломако, Олександр Атрощенко, Сергій Фесенко, Олена Лисенко, Віктор Іванченко, Вадим Антошин. За такий склад виконкому було 33 голоси.

Під час розгляду цього питання міський голова зауважив, що цим же рішенням пропонується скоротити чисельність складу виконкому з 11, як було раніше, до 7 представників.

- У подальшому ми можемо змінити це рішення, тобто збільшити кількість членів виконкому, - прокоментував Владислав Атрошенко.

Джерело: прес-служба Чернігівської міської радиКатегорія: СОЦІУМ | Переглядів: 1130 | Теги: міська рада, депутати, Чернігів | Рейтинг: 0.0/0
Допомога проекту Чернігівський Формат - благодійний внесок

QR-код посилання на сторінку
Скористайтеся програмою для сканування штрих-кодів на телефоні.Всього коментарів: 0
avatar