реклама партнерів:
Головна » 2015 » Червень » 16 » У Чернігові демонтовані 183 «скріпки», 200 підприємців попереджено
20:40
У Чернігові демонтовані 183 «скріпки», 200 підприємців попереджено
У Чернігові демонтовані 183 «скріпки», 200 підприємців попереджено Працівники "Дільниці з контролю за благоустроєм міста" демонтували під час рейду Черніговом 183 «скріпки» та «штендери».
У першу чергу були вилучені тимчасові рекламні конструкції біля офісних приміщень по просп. Перемоги, 95(кооперативний), Миру, 53(будинок побуту), Миру, 32 (поруч із входом до ринку), біля Мега-центру та на вул. Рокоссовського.
Демонтаж відбувається за рішенням виконкому міської ради від 21 квітня і відповідно до закону «Про рекламу».

Готуємось до наступних рейдів
Під час кампанії з прибирання «скріпок» перед її проведенням у травні-червні було вручено підприємцям більше 40 письмових попереджень і зроблено більше 200 усних попереджень про необхідність прибрати «скріпки».
На цьому тижні інспектори попереджають власників «скріпок» по вул. Шевченко, Щорса та інших, що прилягають до центру міста.
Третина попереджених підприємців прибирає скріпки самостійно.

Небезпечна реклама
Особливо небезпечну рекламну конструкцію працівники комунального підприємства "Дільниця з контролю за благоустроєм міста" демонтували на перехресті просп. Перемоги та вул. П'ятницької.
Напівзруйнована залізобетонна плита надгробного типу використовувалася в якості зовнішньої реклами. Два іржаві гострі арматурні штирі були вражаючими. Плита могла стати місцем каліцтва для чернігівців, якби хтось спіткнувся чи оступився поруч.
Під час демонтажу витягли також залізні штирі, які тримали цю небезпечну рекламу.

Львів і Дніпропетровськ давно заборонили
Чернігівські журналісти, які на початку червня побували у Дніпропетровську, на власні очі переконалися: «скріпок» та «штендерів» там нема. Кілька років тому місто заборонило їх розміщення і перейшло на інші, сучасні види реклами, які не роблять місто незручним для пішоходів.
Такої ж думки і львів’яни, де також заборонили розміщення такої реклами. Там її демонтажем займається підприємство КП «Адміністративно-технічне управління» Львівської міської ради.
Мотивація дуже проста – «скріпки» заважають людям з обмеженими можливостями та мамам з дітьми і візочками.

За інформацією КП «Дільниця з контролю за благоустроєм міста»Категорія: РІЗНЕ | Переглядів: 978 | Теги: скріпки, Чернігів, підприємці, реклама | Рейтинг: 0.0/0
Допомога проекту Чернігівський Формат - благодійний внесок

QR-код посилання на сторінку
Скористайтеся програмою для сканування штрих-кодів на телефоні.Всього коментарів: 0
avatar