реклама партнерів:
Головна » 2021 » Серпень » 24 » У Чернігові міркували про засади й традиції сучасної незалежності України
19:45
У Чернігові міркували про засади й традиції сучасної незалежності України
У Чернігові міркували про засади й традиції сучасної незалежності України Напередодні святкування Дня Державного Прапора України та 30-ї річниці незалежності України у студії «Мікрофони» Чернігівського обласного молодіжного центру Вікторія Куспекова, ведуча гутірки «30 років Незалежності», співробітниця Чернігівського обласного молодіжного центру, спілкувалася з Сергієм Бутком, регіональним представником Українського інституту національної пам’яті в Чернігівській області.
Що Україна отримала у спадок зі своєї понад тисячолітньої історії, як наш народ довив всьому світові, що він гідний бути державною нацією й мати власну незалежну державу — таке коло питань обговорили під час гутірки.
«Нам з Росії постійно кажуть, що в 1991 році Україні незалежність просто звалилася в руки, що це випадковість. Яка ваша відповідь?», — серед іншого запитала Вікторія Куспекова.
«Ця пропагандистська теза — яскравий і типовий приклад інформаційно-психологічної війни російських імперіалістів проти українського народу та його держави. Так фактично з кінця 1991 року і до нашого часу велася й ведеться ідеологічна підготовка до відновлення загарбання України Російською Федерацією. 2014 рік та наступні події показали, що в них нічого не вийшло. Боротьба триває до майбутньої остаточної української перемоги. Звичайно, що факти наочно доводять — українці в 1991 році здобули власну державну незалежність у боротьбі. А цьому передували в новітній час історії визвольні змагання з початку XX ст.», — підкреслив Сергій Бутко.

Повний відеозапис гутірки «30 років Незалежності» можна подивитися за посиланням: http://surl.li/adllj

Сергій Горобець,
Український інститут національної пам’яті
Категорія: СОЦІУМ | Переглядів: 1198 | Теги: незалежність України, Сергій Бутко, мікрофони, Чернігів | Рейтинг: 5.0/1
Допомога проекту Чернігівський Формат - благодійний внесок

QR-код посилання на сторінку
Скористайтеся програмою для сканування штрих-кодів на телефоні.Всього коментарів: 0
avatar